ADIYAMAN İÇİN ESKİ VE YENİ BURSİYER MÜLAKAT KESİN SONUÇLARI

Adıyaman üniversitesinde  okuyan eski bur siyer öğrencilerimiz ile Vakfımızın Adıyaman’ daki merkezinde mülakata giren yeni  öğrencilerimizin burs başvuru sonuçları açıklanmış olup, bur siyer listesi ve açıklamalar aşağıda yer almaktadır. Aşağıda yer alan liste ve açıklamalar Adıyaman üniversitesinde  okuyan eski ve yeni burs başvurusunda bulunan öğrenciler ile ilgilidir..Aylık olarak yapılan programlara Tüm bur siyerlerimizin katılımı mecburidir.

Lütfen açıklamaları okuyunuz.

Geçen sene vakfımızdan burs almayan ve bu sene burs almaya hak kazanmış öğrenciler yeni bur siyer olup, geçen sene vakfımızdan burs alan öğrenciler eski bur siyerdir.

Her ay düzenli olarak vakfımızda burs programları düzenlenecek olup, tüm öğrencilerimizin programlara katılımı mecburidir. Mazeretsiz katılmayan öğrencilerimizin o ayki bursu yatırılmayacaktır. Vakfımız Kuveyttürk Katılım Bankası ile çalışacak olup, bu bankada hesabı bulunmayan tüm öğrencilerimizin hesap açtırmaları gerekmektedir. Kuveyttürk bankasında hesapları bulunan öğrencilerimizin yeni hesap açmalarına gerek olmayıp, mevcut hesaplarını kullanabileceklerdir.

Yeni bur siyerlerimizin, burs başvuru haberimizde yer alan ve mülakat sırasında getirmeyip bizde eksik görünen evrakları 29 Kasım 2017 gününe kadar Vakfımıza ulaştırmaları gerekmektedir. 29 Kasım 2017 gününe kadar Kuveyttürk Katılım Bankası herhangi bir Şubesinde hesap açtırıp, hesap numaralarını vakfımızın Şubesine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Tüm yeni bur siyerlerimizin T.C. Kimlik fotokopisinin üzerine Kuveyttürk bankası hesap numarasını ve IBAN numarasını yazıp bize ulaştırmaları gerekmektedir.

Yeni bur siyerlerimiz 29 Kasım 2017 gününe kadar vakfımıza eksik evraklarını teslim edebileceklerdir. Aksi durumda burs haklarını kaybedeceklerdir. İlk burs ödemesi öğrencinin tüm evraklarını vakfa eksiksiz bir şekilde tesliminden sonra yapılacaktır.

Not: Bur siyerlerimizin Evrak teslimi, Aylık burs programlarının tertip edilmesi gibi tüm işlemler Vakfımızın Adıyaman  Şubesinde  yürütülmektedir. Vakfımız hafta içi ve cumartesi günü açık olup saat 09.00-17.00, saatleri arasında  işlemlerinizi  yapabilirsiniz. Burslar ile ilgili her türlü sorularınız için vakfımızın İrtibat telefonu: 0 416 2143444

Aşağıda yer alan evraklar mülakat sırasında öğrenci tarafından yanında getirilmiş olması gereken evraklardır. Aşağıdaki evraklardan eksiği olan öğrencilerimizin 29 Kasım 2017 gününe kadar eksik evraklarını vakfımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

1- Öğrenci belgesi

2-Transkript belgesi (üniversiteyi yeni kazananlar hariç)

3-ÖSYM sınav sonuç belgesi fotokopisi, (üniversiteyi yeni kazananlar)

4- Aile nüfus kayıt örneği,

5- Kardeş veya kardeşlerinizin öğrenci belgesi, (Dershaneye giden öğrenci içinde dershaneden belge alınacaktır.)

6- 1 Adet Fotoğraf(Mülakat sırasında fotoğraf vermeyenler getireceklerdir.)

7- Aşağıda, durumunuza uygun olan seçenekte istenilen belge; (Velisinin Gelir Durumunu Gösteren Belge)

a)Velisi SSK veya Emekli Sandığına kayıtlı çalışıyor veya emekli (Emekli Sandığı-SSK-Bağ-kur) ise velisinin maaş bordrosu,

b)Velisi Bağ-Kura kayıtlı esnaf olanlar velilerinin işyerinin 2015 yılına ait vergi levhası fotokopisi, Çiftçilik bağ-kuru olanlar çiftçilik belgesi fotokopisi,

c)Velisi yeşil kartlı(GSS-0) olanlar, velisinin yeşil kartının(GSS-0) fotoğraflı sayfa ve arka sayfanın fotokopisi, (sgk web adresinden de çıktı alınabilir)

d)Velisinin durumu yukarıdaki seçeneklerden hiçbirisine uymayanların, köyde oturuyorsa muhtarlıktan, ilçede oturuyorsa kaymakamlıktan, ilde oturuyorsa valilikten alacakları velisinin işsiz veya fakir olduğuna dair belge veya Gelir Testi Sonucu

 

 

ADI SOYADI BÖLÜM
ABDULLAH ARSLAN PDR
ABDULSAMET AKIN TIP FAKÜLTESİ
ABDULSAMET SİYAR HEMŞİRELİK
ABDULVAHAP KÖSEOĞLU İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
ABDÜLSELAM PEKER ECZACILIK
ABUZER ÖNER HEMŞİRELİK
ADEM BÜYÜKTAŞ SOSYOLOJİ
AHMET ÖZALTIN İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET YALÇIN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
ALEYNA KARAKAŞ TIP FAKÜLTESİ
ALİ AKEL TIP FAKÜLTESİ
ALİ BİÇER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ALİ EKİNCİ HEMŞİRELİK
ALPEREN ÇELİK KAMU YÖNETİMİ
ARZU BOZAN İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
AYFER KUZU HEMŞİRELİK
AYŞE DELİKANLI İKTİSAT
AYŞE DOST İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
AYŞE YARAMIŞ SAĞLIK YÖNETİMİ
AYŞE YILDIZ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
AYŞEGÜL KATUK TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR ÇİÇEK İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
AYŞENUR İNAN KAMU YÖNETİMİ
BAHAR TURUN HEMŞİRELİK
BAŞAK AYŞEGÜL TEKİN İŞLETME
BAYRAM ALIŞ TIP FAKÜLTESİ
BEDRİYE ASLAN İLK YARDIM
BEDRİYE GÜNGÖREN EBELİK
BERAT ORMAN DIŞ HEKİMİ
BETÜL DOĞAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BETÜL GÜLER KAMU YÖNETİMİ
BETÜL ÜNAL EBELİK
BEYTULLAH KOCAMAN İKTİSAT
BİLAL YILDIRIM TIP FAKÜLTESİ
BİLGE AKGÜL OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BURAK İLHAN HEMŞİRELİK
BURAK ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ
BURAK YAZGAN TIP FAKÜLTESİ
BUŞRA NUR ARIK İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
BÜNYAMİN GEYİK KAMU YÖNETİMİ
BÜŞRA AYDOĞAN SOSYOLOJİ
BÜŞRA DOLUCAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BÜŞRA GÖKDEMİR EBELİK
BÜŞRA YILDIRIM GIDA MÜHENDİSİ
BÜŞRA ZENGİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BÜŞRANUR ASLAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
CANAN ÖZBEY KAMU YÖNETİMİ
CELAL ULUM TIP FAKÜLTESİ
CENNET SELÇUK İŞLETME
ÇİĞDEM İLHAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
DAMLA TUNÇ HEMŞİRELİK
EBRU DOĞAN MATEMATİK
EBRU POLAT SOSYOLOJİ
EDANUR ŞAHİN ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF DURMAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF GENÇ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
ELİF KOCAMAN SOSYOLOJİ
EMİNE ALUÇ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
EMİNE TAŞKIN SOSYAL HİZMETLER
EMİNE YETKİN EBELİK
EMİNE YILDIRIM TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
EMRAH ERTUĞRUL TIP FAKÜLTESİ
EMRAH ÖNDER TIP FAKÜLTESİ
EMRE TURŞUCU TIP FAKÜLTESİ
ENES GEÇİT TIP FAKÜLTESİ
ENES KOÇ TIP FAKÜLTESİ
ERCAN AKBABA PDR
ERHAN ÖTELEŞ HEMŞİRELİK
ERKAN DAĞ TIP FAKÜLTESİ
ESMA ÇALIM PDR
ESRA ACAR HEMŞİRELİK
ESRA ELMAS HEMŞİRELİK
ESRA KAHRAMAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
ETHEM DEMİREL ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ SÜMEYYE ALICI AŞÇILIK
FAHRİYE AKGÜN TIP FAKÜLTESİ
FATİH ALİ ÖNCEL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FATİH KARAKUŞ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
FATMA BİLGİÇ MUHASEBE
FATMA KAÇAR ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
FATMA SANCAR PAZARLAMA
FATMA ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ
FERDİ KARATAŞ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
FUAT TOSUN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
FURKAN TATAR KAMU YÖNETİMİ
GÜLŞEN POLAT İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
HAKAN AKAY BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
HAKAN ERDOĞAN TIP FAKÜLTESİ
HALİDE COŞKUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
HALİL ÇETİN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
HALİME KARAKUŞ GIDA MÜHENDİSİ
HALİT DEMİRPOLAT İKTİSAT
HANDAN ÇAĞLAR İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
HANİFE AKGÜN TARİH
HANİFİ TURAN ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
HARUN BURAK BİLİR TIP FAKÜLTESİ
HASAN EKİNCİ PDR
HASAN KARACA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
HASRET ÇOBAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE ALTINTAŞ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
HATİCE KARAER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
HATİCE ÖNDER İŞLETME
HATİCE ŞAŞMAZ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE TANRIVERDİ HEMŞİRELİK
HATİCE YAKARYILMAZ ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE YALIN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
HATİCE ZENCİRKIRAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
HATUN ÖZTÜRK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
HAVVA YEŞİL EBELİK
HİLAL DAĞDEVİREN PDR
HÜLYA SAYĞI KAMU YÖNETİMİ
HÜSEYİN YUNUS DOĞAN TIP FAKÜLTESİ
İBRAHİM ÇELİK SOSYAL HİZMETLER
İBRAHİM FETTULLAH BOZKURT TIP FAKÜLTESİ
İDRİS TÜTÜN HEMŞİRELİK
İSHAK KARAKEÇİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KADER ATALAY TIP FAKÜLTESİ
KÜBRA AKKUŞ EBELİK
KÜBRA BORAZAN ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
KÜBRA KÜÇÜKASLAN DİŞ HEKİMLĞİ
MAHİBE YILMAZ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
MAHMUT GÖZLÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MEDİNE BOZANER HEMŞİRELİK
MEHME ALİ YÜKSEL TIP FAKÜLTESİ
MEHMET ÇETİN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET EMİN AYDIN İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
MEHMET ENES İDE İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
MEHMET KARATAŞ TIP FAKÜLTESİ
MEHMET YALÇIN ELEKTRİK
MELEK KANGAL TARİH
MELEKNUR DİLEKÇİ HEMŞİRELİK
MELİKE BOZAN BİLGİ YÖNETİMİ
MELİKE KARA PDR
MERT ÇOLAK SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE AKGÜN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE ERDEM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MERVE KARAKOÇ TIP FAKÜLTESİ
MERVE KAYA HEMŞİRELİK
MERVE KIZGINYÜREK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE KOCA EBELİK
MERVE ÖZMEN KAMU YÖNETİMİ
MERVE YAKAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MERYEM ÇAYIR TARİH
MİHRİBAN TAŞTAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MİKAİL ORHAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MUHAMMED DOLAŞ SOSYALBİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED ENES İZCİ HEMŞİRELİK
MUHAMMED GÜVEN İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
MUHAMMED MUSTAFA ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ
MUHBET ZAHİT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MURAT BİNZET PATOLOJİ
MUSTAFA PARLAK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
MUSTAFA SABIR ÇELİK HEMŞİRELİK
MUSTAFA TEPE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MÜCAHİDE OLT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MÜJGAN AÇIK GIDA TEKNOLOJİSİ
MÜJGEN TANRIVERDİ MUHASEBE
NECMETTİN BUDAK HEMŞİRELİK
NECMETTİN SÜZEN İKTİSAT
NESLİHAN ÖZTEKİN İŞLETME
NEŞE TANER SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
NİMET KARATAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NUR EFSAH AKEL İKTİSAT
NUR İPEK BOZKIR MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
NURGÜL ENGİN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NURGÜL İBİŞ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
NURSEL TUNÇ TARİH
NURULLAH GÜVEN BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ
OSMAN ERDOĞAN KAMU YÖNETİMİ
ÖMER DELİKANLI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÖZLEM AKTAN HEMŞİRELİK
PERİHAN KILINÇ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
RAMAZAN AKATAY HEMŞİRELİK
RAMAZAN AYHAN İŞLETME
RAMAZAN ÇINAR PDR
RAZİYE ÇELİK HEMŞİRELİK
RECEP YILANCI PDR
RUKİYE ZORKOL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
RUMEYDA NUR OLT ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
SAADET KAHRAMAN ATT
SAHRA AYDIN PDR
SEÇİL ŞAHİNER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SEDA AVSEREN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
SEDAT ÇİÇEK ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
SEDEF ORMAN İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
SEHER TUNÇ TARİH
SELMA ÖZSEVİNÇ BİLGİ YÖNETİMİ
SÜMEYRA GÜNEŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SEMRA ASLAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SENA NUR ERDEM OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SERAP ACAR İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
SERAP GÖKSU TARİH
SERDAR DOĞUŞ AYDIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SEVHAN KÜBRA VURAL İKTİSAT
SIDIKA TEKİN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
SİBEL GÜVENÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SUAT POLAT ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
SULTAN ATEŞ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SÜMEYYE AKGÜN İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
SÜMEYYE BETÜL KAYA İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
SÜMEYYE BOZKURT EBELİK
SÜMEYYE FIRAT HEMŞİRELİK
SÜMEYYE GÖÇMEZ HEMŞİRELİK
SÜMEYYE KARAMAN TIBBİ LABARATUVAR
SÜMEYYE ORHAN TIP FAKÜLTESİ
SÜMEYYE TEKİN TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
ŞAHİN KARAKUŞ İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEVKET POLAT TIP FAKÜLTESİ
TUĞBA ALMAZ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
TUĞBA BOYBAY GIDA TEKNOLOJİSİ
TUĞBANUR MENTE SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
TUĞÇE KARABAĞ PDR
TUNAHAN YILDIRIM ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ
ÜMMÜGÜLSÜM ÖZTÜRK TIP FAKÜLTESİ
ÜMMÜGÜLSÜN ATLIHAN BANKACILIK VE SİGORTACILIK
ÜMMÜGÜLSÜN AKGÜN SANAT TARİHİ
VEZİHA ÖZÇELİK FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
YASEMİN ALTINTEL TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
YONCA GÜLER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
YUNUS ASLANTÜRK İLKÖĞRETİM MATAMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
YUNUS BİNİCİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
YUNUS ZENCİRKIRAN İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
ZARİFE ÜSTÜN HEMŞİRELİK
ZEHRA TÜRKAN SOSYOLOJİ
ZELİHA DEMİR TARİH
ZEYNAL ABİDİN ATEŞ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP ATLI HEMŞİRELİK
ZEYNEP BİLİR ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÇANKAYA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ZEYNEP DOĞAN TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP GÜVEN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ZEYNEP POYRAZ TIP FAKÜLTESİ

Son Eklenenler