ARALIK AYI ÖĞRENCİ BULUŞMALARI VE “BİZ BİR AİLEYİZ” TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

...Adıyamanlılar Vakfı’nın Bağcılar’daki genel merkezinde gerçekleştirilen öğrenci buluşmasına bursiyerler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Sezonun ikinci öğrenci buluşmalarında, 2015 yılında bursiyer öğrencilere yönelik başlatılan “Biz Bir Aileyiz” projesi kapsamında olan hami konumundaki vakıf yöneticileri, ayrı ayrı gruplar hâlinde öğrencilerle bir araya gelerek toplantı yaptı.
Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyeleri, “Biz Bir Aileyiz” projesi kapsamında öğrencilerle gruplar halinde bir araya geldi. 
Toplantıda, Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyeleri, öğrencilerle karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Toplantı, yoğun katılımla gerçekleştirildi. 
Toplantıya Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, vakfın kurucu üyesi ve bir önceki dönem Başkanı Ömer Özkartal, vakfın Kurucu Genel Sekreteri Mahmut Göksu, vakıf başkan vekili Abuzer Korkmaz, vakfın başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları ve bursiyer öğrenciler katıldı.
Öğrenciler, ayrıca mesleki grup çalışması kapsamında, alanında uzmanlaşmış yönetici ve mütevelli heyeti üyeleriyle bir araya geldi. Mesleki grup çalışmasında, mütevelli heyeti üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri, bursiyer öğrencilerle mesleki bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
Haber: Yusuf Atlıhan

Son Eklenenler