ANKARA BURS KAZANAN ÖĞRENCİLER

Vakfımız Kuveyttürk Katılım Bankası ile çalışacak olup, bu bankada hesabı bulunmayan tüm öğrencilerimizin hesap açtırmaları gerekmektedir. Kuveyttürk bankasında hesapları bulunan öğrencilerimizin yeni hesap açmalarına gerek olmayıp, mevcut hesaplarını kullanabileceklerdir.

9 Mart 2018 gününe kadar Kuveyttürk Katılım Bankası herhangi bir Şubesinde hesap açtırıp, hesap numaralarını vakfımızın whatsapp 0 532 562 00 53 nolu telefonuna veya mehmetakgun02@gmail.com adresine fotoğraf olarak ulaştırmaları gerekmektedir. Tüm yeni bursiyerlerimizin T.C. Kimlik fotokopisinin üzerine Kuveyttürk bankası hesap numarasını ve IBAN numarasını yazıp bize ulaştırmları gerekmektedir.

ADIYAMANLILAR VAKFI ANKARA ŞUBESİ BURS KAZANANLAR LİSTESİ 

1 Abdullah Çağlar Hukuk
2 Abdullah furkan Şimşek Mimarlık
3 ABDURRAHMAN ERSOY Tıp TIP
4 Adem Öztürk Hukuk
5 Ahmet Fatih Arzık Tıp Fakültesi
6 Ali Boybay İslami ilimler
7 Ali Karakuş Makine Mühendisliği
8 Atiye Özbek Tıp
9 Aysel Göksu ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ
10 Aysun Gül Sınıf Öğretmenliği
11 Ayşe Murat Beslenme ve Diyetetik (Fakülte)
12 Ayşegül Durur enerji sistemleri mühendisliği
13 Bahar Kirişçi Ağız ve Diş Sağlığı
14 Bayram Mayti Türkçe Öğretmenliği
15 Büşra Çur Diş Hekimliği
16 Büşra Fırat Eczacılık
17 Cahit Küçük Hemşirelik (Fakülte)
18 Cansel Çelik Coğrafya Öğretmenliği
19 Cemre Kalaycı odyoloji
20 Cerennur Doğan Hukuk
21 Derya Dagkan Tıbbi görüntüleme teknikleri
22 Derya Kara Hemşirelik (Fakülte)
23 Dilara Tunç Hukuk
24 Ebru Öztürk Türkçe Öğretmenliği
25 Elif Duygu Kaplan İlköğretim Matematik Öğretmenliği
26 Emine Hilal Öztokmak Sosyoloji
27 Emine Kılıç Tıp(İngilizce)
28 esma önül Türk Dili ve Edebiyatı(Tam Burslu)
29 esra aydın İşletme(İngilizce)
30 Fatma Pacci Diş Hekimliği
31 Ferhat Albayrak Bilgi ve Belge Yönetimi
32 FIRAT DENİZ İnşaat Mühendisliği
33 Furkan Han Çocuk Gelişimi (Fakülte)
34 Gamze Arici Tıp
35 gamze kaplan Sosyal Hizmet
36 Gülsüm Kutlu Hemşirelik (Fakülte)
37 Handan Doğan Tıp(İngilizce)
38 hasan hüseyin koğa Hemşirelik (Fakülte)
39 Hasan Ünal Anestezi
40 Hatice Ay Sınıf Öğretmenliği
41 Hüseyin Kılınç Uçak Mühendisliği
42 İsmail Yıldırım Hukuk
43 Kadir Gürbüz Coğrafya Cografya
44 Kadriye Kılınç Kimya Öğretmenliği
45 kübranur dönel odyoloji,ses ve konuşma bozuklukları
46 Mahmut Güzel Sosyoloji
47 Mehmet Akif Göyce Hukuk
48 Mehmet Ali Eryalçın Diş Hekimliği
49 Mehmet Deniz Eczacılık
50 Mehmet Onur Özateş Tıp
51 Mehmet Sait Perihan Bilgi ve Belge Yönetimi
52 Mehmet Şahin Sınıf Öğretmenliği
53 Melih Bugra Güzel Hukuk
54 Melik Ahmet AKÇINAR Hukuk
55 Merve Karakuş Eczacılık
56 Merve Yetiş Beslenme ve Diyetetik (Fakülte)
57 Muhammed Enes Avcı İlahiyat(İngilizce)
58 Muhammed Nuri Aktaş Psikoloji(ingilizce)
59 Muhammet Kara Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği
60 Muhammet Rıdvan Akkuş Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
61 Musa Kubiay Kınacı Hukuk
62 Mustafa Bozaner Hukuk
63 mustafa mayti Sınıf Öğretmenliği
64 Nisa Kardaş İlköğretim Matematik Öğretmenliği
65 Onur Emre Hukuk
66 Ömer PERÇİN İnşaat Mühendisliği (M.T.O.K.)
67 PINAR Göçen Eczacılık
68 Ramazan Açıkgöz Tıp(İngilizce)
69 Recep Hamurcu İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
70 Remziye Salduz Sınıf Öğretmenliği
71 Safiyye Şimşek Uluslararası iliskiler
72 Seda Çetin Çocuk gelişimi
73 SEDAT NAKİ Hukuk
74 SERAP AKBAŞ Hemşirelik (Fakülte)
75 SERKAN TANRIVERDİ Eczacılık
76 SERTAÇ ÖZTÜRK PSİKOLOJİ
77 Sevda Temir Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
78 Sevgi Nur Geliç Diş Hekimliği
79 Sibel Ertaş Eczacılık
80 Songül Kızıl Beslenme ve Diyetetik (Fakülte)
81 Şeyda Yörük Hukuk
82 Şeyma Güler Diş Hekimliği
83 Tuba Akgün Hukuk
84 Tuğçe Yıldız Hemşirelik (Fakülte)
85 Umut Ömür Can Kuloğlu Hukuk
86 Zeliha Sağlamcan Hemşirelik (Fakülte)
87 Zeynep Karataş Bitki koruma
Dökümanlar

Son Eklenenler