ADIYAMANLILAR VAKFI, ABDURRAHMAN DURSUN’U YALNIZ BIRAKMADI

.

Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu (ADIFED) Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayında gerçekleştirilen AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı 4. Olağan kongresinde ilçe başkanlığına seçildi.
Adıyamanlılar Vakfı yönetimi de kongreye katılarak Dursun’a tam kadro destek verdi. Kongreye Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Kongrede konuşan Abdurrahman Dursun, birlik ve beraberlik mesajları verdi. 
Yapılan listenin Sultangazi’yi temsil ettiğini ve bu listeyi oluştururken çok hassas davranarak her ilden temsilci almaya çalıştıklarını belirten Dursun, şöyle devam etti:
“Yönetim listesinde ki sayının düşmesi işimiz zorlaştırdı. Gençlik kolları kotası, kadın kolları kotası ve demografik yapıyı baz alarak oluşturduğumuz listemizde elden geldiğince herkesi temsil edecek bir kadro oluşturmaya çalıştık.
Bu yüzden yönetimde olan arkadaşlarımız canla başla çalışmalı tembellik etmemeli ihmal göstermemeliler. Davayı omuzlamalı yükü paylaşmalılar. Yapmayanlar büyük bir vebalin altına girerler. Omuz omuza vererek, gecemizi gündüzümüze katarak Sultangazi’de AK Partinin oy oranını daha da yükseklere çıkarmak için mücadele edeceğiz.”

Kongreye,Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, İl Başkanı Bayram Şenocak, Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, milletvekilleri Şirin Ünal, Ekrem Erdem, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Başkan adayı Av. Abdurrahman Dursun ve partililerin katılımıyla Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda yapıldı.

Haber: Yusuf Atlıhan

..

Son Eklenenler