ADIYAMANLILAR VAKFI’NDAN BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI SEÇİLEN AHMET MELİK’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

..Başakşehir Belediye başkan yardımcılığına seçilerek Adıyaman’ın ve Adıyamanlıların gururu olan Ahmet Melik’e “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor. 
Adıyamanlılar Vakfı da Melik’e makamında “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Ziyarete, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy,  İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği (İGTOD) Başkanı ve Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mustafa Karlı, Vakfımızın  başkanvekili, Sultangazi Milli Eğitim Şube Müdürü Abuzer Korkmaz,  Vakfımızın Başkan Yardımcısı ve Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi Cuma Durak,  Başkan Yardımcıları Mehmet Yalçın ve Hamza Taşan, BATTALBEY GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak ve Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Akay, Hüseyin Barlas, Hüseyin Alagöz, Mehmet Sancar, Lütfi Kırmızı, Yusuf Bakırcı, Üzeyir Ceylan ve Mustafa Karataş katıldı.
   Samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, Melik’e başarılar diledi, yeni görevi için destek verdi.
Ahmet Melik’in göreve getirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, Melik’in başkan yardımcısı görevine getirilmesini sevinçle karşıladıklarını belirtti.
Başkan Aksoy, “Kendisine desteğimiz tam. Kendisine başarılar diliyoruz. Allah çalışmalarında kolaylıklar versin." şeklinde konuştu. 
Başkan Yardımcısı Ahmet Melik ise, ziyaretlerinden dolayı Aksoy ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
Başkan Aksoy ve beraberindekiler, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Tayyip Tanrıkulu’na da makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, başarı dileklerini iletti. Haber: Yusuf Atlıhan.

 

Resim Galeri

Son Eklenenler