VAKFIN STK’LARLA İSTİŞARE TOPLANTISINA YOĞUN KATILIM

..Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Sait Aybak, İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Adıyaman sivil toplum kuruluşlarıyla istişare toplantılarında bir araya gelmeye devam ediyor.
Her hafta düzenli olarak İstanbul’daki Adıyaman sivil toplum kuruluşları ile kahvaltılı istişare toplantılarında bir araya gelen Aybak, bu hafta da Kâhta ilçesi dernek temsilcilerini ağırladı.
Adıyamanlılar Vakfı’nın Bağcılar’daki genel merkezinde düzenlenen toplantıya Kâhta dernek Başkanları ve üyeleri yoğun bir katılım sağladılar. 
Toplantıda, Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Abdülgani Tekin, Başkan vekili Abuzer Korkmaz başkan yardımcıları Ahmet Akay, Hasan Demir, yönetim kurulu üyeleri Recep Demir, Talip Yıldızhan, Nazif Demir, Murat Ateş, Zeki Sever, Ekrem AKARLAN de hazır bulundu.
Toplantıda konuşan Aybak, yoğun katılımdan dolayı Kâhta ilçe dernek temsilcilerine teşekkür etti. 
Birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterdiklerini belirten Aybak, ”Böylesine büyük bir katılımla davetimize icabet etmeniz bizi çok mutlu etti. Her hafta bir ilçemizin dernek yöneticilerini ağırlayarak istişare yapıyoruz, görüş, öneri ve eleştirilerini alıyoruz. Hemşerilerimizin görüş ve önerileri bizim için her zaman çok değerli olmuştur. Daha çok ihtiyaç sahibine ulaşıp, daha çok gencimizin eğitimine destek olmak için birlik ve beraberlik çok önemli.” ifadelerini kullandı.
Aybak, Adıyamanlılar Vakfı’nın hizmetleri ve projeleri hakkında bilgilendirme yaptı.
Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Abdülgani Tekin de yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
Toplantıda söz alan Kâhta dernek Federasyon Başkanı Av. Ali YÜCEL ve diğer Dernek yöneticileri de görüş ve önerilerini dile getirdiler. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği istişare toplantısında STK temsilcileri vakfımızın başkanı Sait AYBAK’a teşekkür ettiler toplantı dilek ve temenilerle nihayete erdi Haber: Yusuf Atlıhan.

Son Eklenenler