İSTANBUL İÇİN BURS MÜLAKAT TARİHLERİ AÇIKLANDI

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için Mülakat Tarihleri aşağıda açıklanmıştır. Adıyaman Üniversitesinde veya Ankara’da okuyan öğrencilerimizin mülakat tarihleri ise daha sonra sitemizde açıklanacaktır.

İstanbul’daki burs mülakatları vakfımızın genel merkezinde aşağıda belirtilen tarihlerde saat 8.00-18.00 arasında yapılacaktır. Toplam 5 gün mülakat yapılacak olup, İsim sırasında göre aşağıda yapılan randevu sıralamasındaki tarih ve saat aralığına riayet ederek mülakata geliniz. Yeni bursiyerlerimizin mülakata gelirken aşağıda yazılı olan evrakları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Eski bursiyerlerimizden mülakata gelen öğrencilerimiz ise daha önce başarı belgelerini vakfımıza teslim etmemişlerse yanlarında başarı belgelerini bulundurmaları gerektedir. Evraklarını halen vakfımıza teslim etmemiş öğrencilerimiz de aşağıda Belirtilen tarihlerde (27 Ekim) başarı belgelerini yanlarında bulundurarak mülakata gelebileceklerdir. Yeni veya Eski Bursiyerlerden Adı listede olmayan kişiler ile ilgili hata yapılmış olabileceğinden bu kişiler de uygun günlerde mülakata gelebileceklerdir.

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan ve vakfımızın web sayfasından burs başvurusunda bulunan öğrenciler aşağıdaki randevu tarih ve saat aralığına göre mülakata geleceklerdir. Burs Mülakatları 26-27-28 ve 29 Ekim ile 3 Kasım 2019 tarihlerinde saat 8.00-18.00 arası Vakfımızın Bağcılardaki Genel Merkezinde Yapılacaktır. Yeni Başvuruda bulunan öğrencilerimiz Aşağıda yer alan evraklar ile beraber mülakata geleceklerdir.

Eski Bursiyerlerimiz için 2 gün ve Yeni burs başvurusunda bulunanlar için ayrı ayrı 4 mülakat günü belirlenmiştir. Mecburi sebeplerden dolayı aşağıda belirtilen takvimde mülakata gelemeyeceklerin vakfımızı arayarak bilgi vermeleri ve mülakat gününü değiştirmeleri gerekmektedir.

Mülakat Yeri: Adıyamanlılar Vakfı, Göztepe Mahallesi Mahmut Bey Yolu Orhangazi Cad. No:16 BAĞCILAR/İSTANBUL (Ulaşım: Aksaray-Esenler-Başakşehir metrosu Mahmutbey istasyonu; Bakırköy-Göztepe Otobüsleri; Beyazıt Göztepe Otobüsleri),

Mülakat Saati: 8.00-18.00

Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni başvuruda bulunmuş tüm öğrencilerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Yeni Bursiyer adaylarımızın aşağıda yer alan evrakları mülakat sırasında yanlarında getirmeleri ve mülakat komisyonuna vermeleri gerekmektedir.

1- Öğrenci belgesi

2-Transkript belgesi (üniversiteyi yeni kazananlar hariç)

3-ÖSYM sınav sonuç belgesi fotokopisi, (üniversiteyi yeni kazananlar)

4- Aile nüfus kayıt örneği,

5- Kardeş veya kardeşlerinizin öğrenci belgesi, (Dershaneye giden öğrenci içinde dershaneden belge alınacaktır.)

6- 1 Adet Fotoğraf(Mülakat sırasında fotoğraf vermeyenler getireceklerdir.)

7- Aşağıda, durumunuza uygun olan seçenekte istenilen belge; (Velisinin Gelir Durumunu Gösteren Belge)

a)Velisi SSK veya Emekli Sandığına kayıtlı çalışıyor veya emekli (Emekli Sandığı-SSK-Bağ-kur) ise velisinin maaş bordrosu,

b)Velisi Bağ-Kura kayıtlı esnaf olanlar velilerinin işyerinin 2015 yılına ait vergi levhası fotokopisi, Çiftçilik bağ-kuru olanlar çiftçilik belgesi fotokopisi,

c)Velisi yeşil kartlı(GSS-0) olanlar, velisinin yeşil kartının(GSS-0) fotoğraflı sayfa ve arka sayfanın fotokopisi, (sgk web adresinden de çıktı alınabilir)

d)Velisinin durumu yukarıdaki seçeneklerden hiçbirisine uymayanların, köyde oturuyorsa muhtarlıktan, ilçede oturuyorsa kaymakamlıktan, ilde oturuyorsa valilikten alacakları velisinin işsiz veya fakir olduğuna dair belge veya Gelir Testi Sonucu

Mülakat Takvimi

 

 

Sıra
No
AD-SOYAD BURSİYER DURUMU TARİH             SAAT ARALIĞI          AÇIKLAMA/OKUL
1 ABDULKADİR  AYGÜN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
2 Abdulkadir Karakuş ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
3 Abdulkadir kaya ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 istanbul üniversitesi cerrahpaşa
4 ABDULKADİR ORHAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
5 Abdullah Emre Zengin ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Sağlık bilimleri üniversitesi
6 ABDULLAH HARUN KİNGİR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
7 Abdullah Tuğluk ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Haliç Üniversitesi Haliç Üniversitesi
8 Abdullah Yalçın ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim
9 ABDULMUTALİP İNCİBAŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
10 ABDULSAMMET  KARAARSLAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
11 ABDURRAHMAN ÇAĞATAY KİNGİR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
12 abdurrahman çalış ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi
13 Abdurrahman Eren BAĞIŞLAR ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
14 Abdussamet Sekman ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet üniversitesi
15 Abidin Çimen ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
16 Abuzer Çelik ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabagattin Zaim Üniversitesi
17 Abuzer Salmış ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Biruni üniversitesi
18 Adalet YILDIRIM ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesi
19 Adem ÜMÜRHAN ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Yok
20 adile açar ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 sağlık bilimleri üniversitesi
21 Adile Nilifırka ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa
22 AHMET  KARACA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
23 Ahmet Alperen Yaldız ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
24 Ahmet Balcı ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
25 ahmet baran dicle ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
26 Ahmet Başli ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
27 AHMET BAYINDIR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
28 AHMET CAN ÜN ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi Hemşirelik
29 Ahmet Doğukan Kılınç ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Beykent Üniversitesi Beykent Üniversitesi/ Mühendislik-Mimarlık/Biyomedikal Mühendisliği
30 ahmet erol ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
31 ahmet faruk gülverdi ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Beykent Üniversitesi
32 Ahmet Furkan Aksüt ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesi
33 Ahmet Furkan Yılancı ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
34 Ahmet Kağan Kayğusuz ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
35 Ahmet ÖZKAZANÇ ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
36 AHMET SEVİNDİ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
37 ahmet uğurlu ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İSTANBUL GELISIM UNIVERSITESI
38 AHMET VURUCU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
39 AKIN ÇATAK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
40 AKİF ERDEM SAĞTEKİN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
41 Akif Yeniay ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
42 Aleyna Avcı ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Biruni Üniversitesi
43 ALİ  YÜKSEL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
44 Ali Çetinkaya ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Rumeli Universitesi
45 ALİ DENİZ  SİNCAR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
46 Ali Kahraman ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet üniversitesi
47 Ali Karataş ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
48 ALİ MERT LEBLEBİCİ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
49 Ali Nazlı ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
50 Ali Tercan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi
51 ALİ YALÇIN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
52 Ali Zebur Yalçın ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 istanbul gelişim üniversitesi
53 Ali Ziyad Turan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
54 Alican Çelik ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 üsküdar üniversitesi
55 Alihan Akbay ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
56 Alp Emre Töken ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
57 ALPER TUNGA DUMAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
58 Alper Yasin Seyhan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 29 Mayıs
59 Alperen Tümsavaş ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi
60 Anıl Köse ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
61 Arafat Acar ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi
62 ARİF EMRE ALPTEKİN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
63 ARİF EMRE DİCLE ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
64 Armağan Kübra POLATDEMİR ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medipol Üniversitesi İstanbul Medipol Üniversitesi
65 Asiye Yıldırım ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 istanbul sağlık bilimleri
66 AYFER ERDOĞAN ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İSTANBUL RUMELİ ÜNİVERSİTESİ
67 Aynur Kayhan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Maltepe Üniversitesi
68 aysegul alaca ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi
69 Aysima KARANFİL ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
70 Aysun Yağmur ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
71 Ayşe Aybüke Tunç ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Piri Reis Üniversitesi Piri Reis Üniversitesi
72 Ayşe Çetinkaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medipol Üniversitesi istanbul medipol üniversitesi
73 AYŞE KARAKUŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
74 ayşe kaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi atatürk üniversitesi (açıköğretim ikinci üni)
75 Ayşe Kulak ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Acıbadem Üniversitesi
76 Ayşe Miraç Giçi ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi istanbul aydın üniversitesi
77 Ayşe Özavci ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
78 AYŞE SUAYRA  GÜLER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
79 Ayşe Yalçinkaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
80 AYŞE YILDIRIM ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
81 Ayşegül Havan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi
82 Ayşenur TEKİN ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medipol Üniversitesi
83 BAHADIR UYANIK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
84 Baran Hamitoğlu ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Aydın Üniversitesi istanbul aydın üniversitesi
85 BAŞAK ILGAZ ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
86 Batuhan Deniz ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Nişantaşı üniversitesi
87 Bayram Kaplan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
88 bayram taşdemir ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
89 Bedriye Betül BAYKUŞ ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İbn Haldun Üniversitesi
90 Behzat Kaya ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
91 Berat Damar ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
92 Berat Mat ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
93 Berat Yaman ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
94 BERFIN KIZILKAYA ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi istanbul aydin universitesi
95 Berfin Dolaş ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
96 Berfin İpek Çilenti ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi Boğaziçi üniversitesi
97 Berfin Meriç ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi gelişim üniversitesi
98 Berna Ege ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi İstanbul medeniyet üniversitesi
99 BETUL YILDIRIM ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sağlık bilimleri üniversitesi
100 BETÜL ALTINDAL ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
101 Betül Öztekin ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim tam burslu
102 Betül Tekin ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet üniversitesi
103 BEYTULLAH PEKER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
104 BEYZA DOĞAN ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Bilim Üniversitesi
105 beyza nur atlı ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
106 Bilal Hazar ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
107 Bilal Koyun ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
108 Bilge Büşra TUNÇ ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 istanbul istinye üniversitesi
109 Burak Akdoğan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Kültür Üniversitesi
110 Burak Ertem ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yeni Yüzyıl Üniverstesi
111 Burak Kızılet ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
112 BURAK ŞENLİK ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
113 Burak Taş ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
114 Bünyamin Özbey ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
115 Bünyamin Tatar ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
116 Bünyamin Toprak ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
117 Büşra Akbolat ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 istanbul gelişim üniversitesi
118 Büşra Gülter ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
119 büşra karaca ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi
120 Büşra Karataş ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
121 Büşra Zeyrek ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Kültür Üniversitesi Istanbul kültür üniversitesi
122 CANSU DOĞAN ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
123 Cansu Kovan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
124 Cem Büyükşahin ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Medeniyet Üniversitesi
125 Cem Korunan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
126 CEMAL TAŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
127 Cemile Tekinhatun ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
128 CEYLAN KILINÇ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
129 cihan arslan ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ
130 CİHAN İŞLEK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
131 Çağla Ruşen Kısa ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
132 Davut Musa Dündar ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
133 deniz taştan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 üsküdar üniversitesi
134 Deniz Turhal ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
135 Derya Bozdemir ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
136 Derya Dayan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Işık Üniversitesi Işık üniversitesi
137 Derya Paşahan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
138 DERYA TEKBAŞ  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
139 Dilan Demir ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 sağlık bilimleri üniversitesi
140 Dilan Ülgül ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi
141 Dilber Güneri ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi İstnbul medeniyet üniversitesi
142 Dilek Aslan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul üniversitesi
143 Dilek buse Seyhan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk fakültesi
144 Doğukan Görüş ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi marmara üniversitesi
145 Duygu Kaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
146 EBRU SARAY ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
147 EBRU TAŞDEMİR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
148 Ebru Yalçin ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu şişli meslek yüksek okulu
149 Ebubekir vural ADAY 27 Ekim Pazar 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi
150 Ece Sarı ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet üniversitesi
151 Eda Arda ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medipol Üniversitesi istanbul medipol üniversitesi
152 Eda Çetinkaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
153 Eda Gün ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
154 Elanur Karakaya ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
155 Elif Aslan ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
156 Elif Bengisu Altındağ ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
157 Elif Can ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 istanbul esenyurt üniversitesi
158 Elif Can Toprak ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
159 elif ceren yurtsever ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
160 ELİF EBRU YILMAZ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
161 ELİF ESKİCİ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
162 Elif Gürbüz ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi FSMVU
163 Elif Kocaman ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (DEVLET ÜNİVERSİTESİ)
164 Elif Nur Akdağ ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi
165 elif nursima yılmaz ADAY 27 Ekim Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
166 Elif Oral ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
167 Elif Tuğçe YALIN ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ
168 EMİNE BEYZA AKBAŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
169 EMİNE BULDUK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
170 Emine Çetin ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi
171 EMİNE ERGUVAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
172 emine gökçe çelik ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yeditepe Üniversitesi
173 Emir KISA ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
174 Emrah Oruç ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
175 Emre Kazoğlu ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
176 EMRULLAH CEBE ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
177 Emrullah Cebe ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
178 Emrullah Ertem ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yeniyuzyıl
179 Emrullah Sevmiş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
180 Enes abdullah Gürcan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi
181 Enes Ağcakoca ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
182 ENES AHŞUN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
183 Enes Bal ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
184 ENES CAN POLAT ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
185 Enes Çinar ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
186 Enes Doğan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
187 Enes Duymuş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Koç Üniversitesi Koç üniversitesi
188 Enes Kemal Köylü ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Türk Alman Üniversitesi
189 Enes Orhan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi
190 Enes Samsama ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Namık Kemal Üniversitesi Tekirdağ Namık Kemal üniversitesi
191 Engin Durmuş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul Gelişim Üniversitesi
192 ENSAR İPEK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
193 ERDOĞAN POLAT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
194 EREN Can SARICAN ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
195 Eren Duymaz ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
196 Eren Erdem ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Bilim Üniversitesi
197 Erkan Karaçalı ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 beykent üniversitesi
198 ERKAN POLATDEMİR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
199 Esengül Ağdaş ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu Şişli Meslek Yüksek Okulu
200 esma altungül ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Ayvansaray üniversitesi
201 Esma Bozkurt ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
202 Esma Demircan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
203 ESMA DERİN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
204 Esma Gün ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Ticaret Üniversitesi İstanbul Ticaret Üniversitesi
205 ESMA KARAASLAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
206 Esma Sultan Gül ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
207 Esmanur Çintay ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
208 Esmanur Günakın ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Hamidiye sağlık bilimleri üniversitesi
209 esmanur peker ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi marmara universitesi
210 Esra Atar ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
211 Esra Demirel ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
212 Esra Gün ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul gelişim üniversitesi
213 Esra Karaca ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi
214 Esranur Ayşin ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Maltepe Üniversitesi Maltepe üniversitesi
215 Eyüp Berkcan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi
216 EZGİ ADA KÜÇÜK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
217 Ezgi Özdemir ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul sağlık bilimleri üniversitesi
218 fahriye sena beydilli ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 istinye üniversitesi
219 Faruk Tatar ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi İstanbul medipol üniversitesi
220 fatih bilen ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi
221 Fatih Çalış ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 AVRUPA MESLEK YUKSEKOKULU
222 FATİH DURMUŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
223 Fatma Akgül ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
224 FATMA BERFİN BİÇER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
225 Fatma Bilen ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi
226 FATMA BÜYÜKCOŞKUN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
227 fatma ertürk ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Üsküdar unuversitesi
228 FATMA KÖROĞLU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
229 Fatma Nur Sever ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
230 FATMA SAYĞI ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
231 Fatma Turan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi
232 Fatmatuzehra Güler ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesi
233 ferhat özkan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi bezm-i alem vakıf üniversitesi
234 FERHAT TOKER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
235 FERHAT YILDIZHAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
236 Feyza Bilgiç ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
237 feyza koç ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
238 Feyza Seçil Dilek ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
239 Fırat Pala ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul rumeli üniversitesi
240 Filiz Koyuncuoğlu ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
241 Ftime Gelener ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi /sağlık bilimleri fakültesi / Ebelik bölümü
242 Furkan Aytekin ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet
243 Furkan Karakuş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
244 FURKAN KUTLU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
245 Furkan Miray Atıcı ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
246 furkan öner ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA
247 Furkan Özel ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 marmara üniversitesi
248 Furkan Sağmak ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Üsküdar Üniversitesi
249 Furkan Selim Aslan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Haliç Üniversitesi Haliç Üniversitesi
250 FURKAN SERT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
251 Furkan Türk ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi
252 furkan yürek ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
253 Gamze Nur KARATAŞ ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi
254 GİZEM GÜRE ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
255 Gülay Altın ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
256 GÜLBAHAR FIRAT ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
257 gülbahar şahin ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi istanbul üniversitesi cerrahpaşa
258 GÜLCAN ALTUN ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
259 Gülsüm Sarıdoğan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
260 Gülşen Bozan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Bilgi Üniversitesi İstanbul Bilgi Üniversitesi
261 Gülüzar Karakuş ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
262 GÜNER ÖZTÜRK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
263 HACI ALİ BOZDAĞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
264 HACİ BOĞATEKİN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
265 Hakan Ertürk ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Biruni üniversitesi
266 Hakan Karaca ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi -
267 hakan karataş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 istanbul ayvansaray üniversitesi
268 HAKAN UYGUR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
269 Halil Burak Pala ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
270 HALİL İBRAHİM  ÖZTÜRK  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
271 Halil ibrahim Erçakallı ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
272 HALİL İBRAHİM ÖZKAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
273 HALİL İBRAHİM ÜSTÜN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
274 Halime Doğan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
275 Hamza ERBASAN ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi İstanbul medipol üniversitesi
276 HAMZA KAYA ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
277 HAMZA ŞİMŞEK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
278 Hanım Bayyiğit ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Esenyurt üniversitesi %75 burslu
279 HARUN  KILINÇ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
280 HARUN KAYA ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
281 HASAN GİZLENCİ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
282 hasan özel ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
283 Hatice Çelik ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
284 HATİCE DURAK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
285 HATİCE EKİCİ ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
286 hatice sultan çitil ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Koç Üniversitesi
287 HATİCE TEKDEMİR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
288 Hatice Türk ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Arel Üniversitesi istanbul arel üniversitesi
289 Hayriye Öksüz ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
290 Helin Çifçi ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Teknik Üniversitesi İstanbul teknik üniversite
291 HERDEM AYDOĞDU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
292 Hicabi ÖZDEMİR ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara üniversitesi adalet meslek yüksek okulu
293 Hilal Nergiz ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul medeniyet üniversitesi
294 Hilal Şener ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
295 Hilal Yılmaz ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa
296 Hurihan Orak ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
297 Hüdanur HAN ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
298 Hümeyra Nisanur Delice ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
299 Hümeyra Tosun ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi Marmara
300 HÜSEYİN  BARAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
301 Hüseyin Avcı ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Acıbadem Üniversitesi Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar
302 Hüseyin Doğan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
303 Hüseyin Dost ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi
304 Hüseyin Gazi Turan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Türk-Alman Üniversitesi
305 Hüseyin Karataş ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Arel Üniversitesi
306 HÜSEYİN SÜT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
307 Hüseyin Tekdal ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
308 Hüseyin Ulaş Arslan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi
309 Hüseyin Yörük ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Üsküdar Üniversitesi
310 İBRAHİM  OĞUZHAN  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
311 İBRAHİM ATLI ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
312 ibrahim boynuyoğun ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
313 İBRAHİM HALİL ALTUN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
314 İBRAHİM HALİL KIZIL  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
315 İBRAHİM HALİL ŞAHİN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
316 İBRAHİM HALİL YENİGÜL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
317 İBRAHİM KUZPINARI ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
318 İBRAHİM MELİH  ÖZBEY ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
319 İBRAHİM SAMED KINA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
320 ihsan aman ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
321 İlkay Ebrucan Hazar ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Esenyurt üniversitesi
322 İlknur Ulaş ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
323 İrem Arık ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk
324 İrem Bozkurt ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Fenerbahçe üniversitesi
325 İrem Coşkun ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
326 İsmet Çelik ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
327 KADRİYE SAVURMUŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
328 kahraman karaman ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi istanbul medipol üniversitesi
329 KAYHAN TANRIVERDİ ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi MARMARA ÜNİVERSİTESİ
330 KEMAL FIRAT YILDIRIM ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
331 Kerem Taşar ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi Istanbul üniversitesi cerrahpaşa
332 KEVSER PEHLİVAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
333 Kubra KARATAS ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Yeditepe Üniversitesi
334 KÜBRA  KÖSEOĞLU  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
335 Kübra Boybay ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 sağlık bilimleri üniversitesi
336 Kübra Çatan ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa
337 Kübra Harputluoğlu ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Okan Üniversitesi Okan üniversitesi
338 Kübra KOYUN ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
339 Kübra Türer ADAY 29 Ekim Salı 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi MARMARA ÜNİVERSİTESİ
340 LEYLA TEKİN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
341 Mahir Yılmaz ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi
342 Mahmud Esad Taşcı ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi
343 Mahmut Gazi Ölçer ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Üsküdar Üniversitesi
344 MAHMUT KOÇ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
345 MAHMUT MEMİŞ ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
346 Mahmut Sevinçtekin ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
347 MAHMUT YAŞAR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
348 MAZLUM BADUR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
349 MEDİNE  ALAKUŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
350 MEHMET ALİ  ÖZCAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
351 mehmet bayat ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 sabahattin zaim üniversitesi
352 MEHMET CAN TÜRKAN ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
353 MEHMET ÇAKIR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
354 Mehmet Diyar Bilgiç ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
355 Mehmet Doğan ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
356 MEHMET EMİN KURKUT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
357 MEHMET EMİN TAMER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
358 MEHMET EMRE AKSOY ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
359 MEHMET EMRE KORKMAZ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
360 MEHMET ENGİN TURAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
361 Mehmet Fatih Topal ADAY 29 Ekim Salı 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara Üniversitesi adalet meslek yüksekokulu ceza infaz ve güvenlik hizmetleri
362 Mehmet Fatih Tuğ ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
363 Mehmet Fatih Uluçay ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Bilgi Üniversitesi İstanbul Bilgi Üniversitesi(Dolapdere Kampüsü)
364 Mehmet Furkan Alay ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi
365 Mehmet Furkan Özer ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ
366 Mehmet Furkan Yıldırım ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
367 Mehmet Gültekin ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
368 mehmet hakan kardaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 avrupa meslek yüksekokulu
369 MEHMET HANİFİ  GENÇ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
370 MEHMET İSMAİL BARAK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
371 Mehmet Kara ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Sağlık bilimleri üniversite
372 MEHMET KUTLU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
373 Mehmet Memiş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Medeniyet Üniversitesi medeniyet
374 Mehmet Müslüm ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
375 Mehmet Oktay ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi
376 Mehmet Sekman ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Kültür Üniversitesi
377 MEHMET SUBAŞI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
378 MEHMET ŞÜKRÜ COŞKUN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
379 Mehmet Yasir Doğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
380 MEHMET YOLDAŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
381 Mehmet ziya Çimen ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
382 MELİH KEKLİKÇİ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
383 Melih Korkmaz ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
384 Melihcan Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
385 Melike Candar ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul üniversitesi -cerrahpasa
386 Melike Çelik ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
387 MELİS ERDİNÇ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
388 Melisa Çifçi ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
389 Melisa Dolaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Arel Üniversitesi İstanbul arel üniversitesi
390 Melisa Turan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
391 Meltem Atal ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi
392 Mert Aytaç ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
393 MERVAN AKSAKALLI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
394 Merve Ateş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Nişantaşı  üniversitesi
395 Merve Duranay ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
396 merve karaarslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
397 MERVE KARACA ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
398 MERVE KILINÇ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
399 MERVE NUR  KARLI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
400 Merve Nur Aktaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 sağlık bilimleri üniversitesi
401 Merve Nur Cengiz ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi
402 MERVE NUR YETİŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
403 MERVE ÖKTÜLMÜŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
404 Merve safa Akbaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Beykent Üniversitesi
405 Merve Sinan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medeniyet Üniversitesi
406 MERVE ŞİRİN GÜVENÇ ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesi
407 Meryem Nesibe Dündar ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
408 MERYEM SÖNMEZ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
409 MİHRİBAN ULUTAŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
410 Mine Balcı ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu Istanbul şişli meslek yuksek okulu
411 miraç yiğit ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 üsküdar üniversitesi
412 MİRAY PEKTAŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
413 Mislina Yılmaz ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
414 MUHAMMED ALİ ÖTGEN ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
415 MUHAMMED ALİ TURAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
416 Muhammed burak Korkmaz ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
417 Muhammed Can DURMUŞ ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Koç Üniversitesi
418 Muhammed Emin Tür ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
419 MUHAMMED ENES  AKGÜN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
420 MUHAMMED ENES YILDIRIM  ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
421 MUHAMMED FATİH ERGEN ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
422 Muhammed Furkan Tatar ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
423 MUHAMMED FURKAN YETİŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
424 Muhammed Furkan Zengin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
425 Muhammed IŞIK ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi
426 muhammed karakaya ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi istanbul cerrahpaşa üniversitesi
427 MUHAMMED KÜSTÜK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
428 Muhammed Melih Özen ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
429 MUHAMMED MUCAHİD DURMUŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
430 Muhammed Mustafa KARLI ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
431 MUHAMMED NURULLAH RENÇBER ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
432 MUHAMMED OĞUZ  KORKMAZ  ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
433 MUHAMMED SALİH HANCI ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
434 MUHAMMED TURAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
435 MUHAMMET ALİ AKSOY ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
436 Muhammet Ali Gürbüz ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
437 Muhammet Balcı ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Bahçeşehir Üniversitesi
438 Muhammet Emircan Arslan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Okan Üniversitesi
439 Muhammet Emre Sertkaya ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
440 MUHAMMET FURKAN AYDIN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
441 Muhammet Furkan Karakuş ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
442 MUHAMMET İKBAL FİDANCI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
443 Muhammet Kılınç ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi Marmara üniversitesi
444 MUHAMMET MUSTAFA TAY ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
445 Muhammet Öztekin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Nişantaşı Üniversitesi
446 MUHAMMET POLAT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
447 Muhammet Tayyip Erdoğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
448 MUHAMMET YUSUF ALKUŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
449 Muharrem Koçtekin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstinye üniversitesi
450 MUHEMMET ŞERAMET ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
451 MUKADDES BAYKUŞ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
452 Murat Çorak ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
453 Murat Saman ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Üsküdar Üniversitesi
454 Murat Sarıdoğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi
455 Murathan Kurt ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Üsküdar üniversitesi
456 MUSA TATAR ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
457 MUSTAFA  YILMAZ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
458 Mustafa ahmet Karadağ ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 istanbul esenyurt üniversitesi
459 Mustafa Asar ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 istanbul medipol üniversitesi
460 Mustafa Ayhan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
461 Mustafa Burak Ercan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
462 MUSTAFA BÜYÜK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
463 MUSTAFA DEVECİ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
464 MUSTAFA DOĞAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
465 MUSTAFA GÜMÜŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
466 MUSTAFA ÖKSÜZ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
467 Mustafa Taştan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi
468 Muzaffer Özgöl ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi MimarSinanGüzelSanatlar üniversitesi
469 MUZAFFER YAĞMURTAŞAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
470 Mücahit Akkuş ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi marmara
471 MÜCAHİT EMRULLAH YALÇIN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
472 Mücahit Kılınç ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
473 MÜTALİP ERDEM ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
474 MÜYESSE ERTUĞRUL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
475 Nadire Orak ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
476 NAİLE DEMİRAL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
477 NAZİHAT YALÇIN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
478 NECİP BİNGÖL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
479 Nesim Basutçu ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Nişantaşı Üniversitesi
480 NESLİHAN ÇELİK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
481 nihal can ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
482 Nisa Nur Kaplan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
483 Nisanur İnce ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Aydın Üniversitesi
484 NİSANUR SERAP TÜRKERİ ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
485 NUMAN YÜKSEL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
486 NURAY ÖZBEK ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
487 Nurcan Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi spor bilimleri fakültesi Beden eğitimi ve spor öğretmenliği
488 Nurçin Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
489 NURSEDA DEMİR ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
490 NURULLAH DOĞAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
491 NURULLAH ORAL ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
492 Oğuzcan Ersayan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
493 OĞUZHAN AKIN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
494 OĞUZHAN BAĞCI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
495 Oğuzhan Sevindi ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
496 OKAN ÇOBAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
497 Oktay Akar ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi İstanbul medeniyet üniversitesi
498 Onur Dilsiz ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
499 ONUR PANCAR ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
500 onur şahin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi
501 ORHAN ERDOĞAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
502 Orhan Irmak ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Nişantaşı Üniversitesi
503 Osman Onur Pala ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
504 OSMAN TÜRK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
505 Osman Türsun ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İstanbul 29 Mayıs üniversitesi
506 ozan doğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 gelişim üniveritesi
507 ÖMER FARUK  ERDOĞAN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
508 ÖMER FARUK CANLI ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
509 Ömer Faruk Güven ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
510 Ömer Faruk KARABOĞAZ ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
511 Ömer Faruk Tekin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Ticaret Üniversitesi
512 ÖMER KAYGUSUZ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
513 ÖNDER GÖKSU ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
514 ÖZGE BEHİYE NERGİZ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
515 Özkan Coşkun ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
516 Pınar Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Medeniyet Üniversitesi
517 Pınar Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi Marmara
518 RABİA BETÜL ŞAHİN ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
519 RABİA KARTAL ESKİ 26 EKİM Cumartesi  8.00-13.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
520 RAMAZAN DOĞAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
521 Ramazan Eles ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Üsküdar üniversitesi
522 RAMAZAN KARAKAYA ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
523 RAMAZAN KARAYİĞİT ESKİ 26 EKİM Cumartesi  13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
524 Ramazan Şahin ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
525 Recep Tayip Erdoğan Karlı ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
526 RECEP TAYYİP ÖDEMİŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
527 RECEP YİĞİT ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
528 Resul Kıyak ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Sağlık bilimleri üniversitesi
529 Rıza Sarıdoğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul esenyurt üniversitesi
530 rıza sarıdoğan ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 esenyurt üniversitesi
531 Rodayi Şahinoğlu ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
532 Rukiye Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi
533 Rukiye Kayhan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul Gelişim Üniversitesi
534 Rüveyda Menevşe ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Koç Üniversitesi
535 Saadet Aslan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
536 Sakine Yetişgin ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
537 SALMAN TAŞTAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
538 SAMET ÇOBAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
539 SARA ALDAĞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
540 Seda Kaya ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesi
541 SEDAT AVSEREN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
542 Sedef Tosun ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
543 Sefa Merve Taşkın ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ
544 SEHER ERDİNÇ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
545 SEHER KAYA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
546 Selda Tanrıverdi ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelisim universitesi
547 Selime Betül Yoldaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
548 SELİN KAYA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
549 SEMA AKAY ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
550 sema demirtaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi marmara üniversitesi
551 Semiha Dündar ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
552 sena özbay ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
553 Sena Taşcı ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Sosyal Hizmet
554 SERENAY KARDAŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
555 SERHAN TOKDEMİR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
556 SERHAT COŞKUN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
557 SERHAT ERTEM ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
558 SERHAT KATLAV ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
559 SERHAT TÜRKOĞLU ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
560 Serkan Kalaycı ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi
561 serpil yıldız ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
562 SEVDA CAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
563 Sevda Gültekin ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
564 SEVGİ KARACA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
565 SEYYİD NECMEDDİN ÇEVİK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
566 SİBEL ÇİL ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
567 sibel inan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İstanbul Sabahattin Zaim
568 sinan beke ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Okan Üniversitesi OKAN ÜNİVERSİTESİ
569 Sinem Çetinkaya ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
570 Suzan YAĞMURTAŞAN ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Sağlık Bilimleri Üniversitesi
571 Süeda Güzel ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
572 SÜMEYRA DOĞAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
573 Sümeyye Alan ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
574 Sümeyye Hanım Gürsoy ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul Gelişim Üniversitesi
575 Süreyya Akbaş ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 İstanbul Üniversitesi
576 ŞAHADET YARDIM ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
577 Şebnem Çakıl ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 sağlık bilimleri üniversitesi
578 Şehriban Polat ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Marmara Üniversitesi
579 Şerafettin USLU ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 Yıldız Teknik Üniversitesi
580 ŞEVAL BERFİN DEMİRAL ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
581 Şevketcan Bozkurt ADAY 3 Kasım Pazar 13.00-18.00 İstanbul Üsküdar Üniversitesi
582 şevval cömert ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Boğaziçi Üniversitesi
583 Şevval Yıldırım ADAY 3 Kasım Pazar 08.00-13.00 Bezm-i Âlem Vakıf Üniversitesi İstanbul Esenyurt üniversitesi
584 ŞEYDA GÜRSES ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
585 ŞEYMA ORUÇ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
586 Şeyma YAŞARGÜN ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
587 Şuheda Baştaş ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Gedik Üniversitesi Gedik Üniversitesi
588 ŞULE HİLAL KARAKUŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
589 TAHA FURKAN KÜÇÜK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
590 TAYYİP ÖZSÜRÜNÇ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
591 TUANA ÖZHAN ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Maltepe Üniversitesi
592 Tuba Nur Yaldızci ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
593 Tuğba Çakır ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi
594 Tuğba Dağlı ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul gelişim üniversitesi
595 TUĞÇE UYAR ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
596 TÜLAY ALPTEKİN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
597 UĞUR AĞIR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
598 UĞUR DURMUŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
599 Umut Kalaycı ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi marmara üniversitesi
600 Ümmi Selame GÜNDOĞAN ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
601 ÜMMÜHAN KARACA ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
602 VAKKAS KORKMAZ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
603 Vakkas Taşdemir ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
604 VEYSEL ONUR TAŞAR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
605 veysel sunar ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Mef Üniversitesi
606 Yağmur Rabuş ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
607 Yakup Demirhan ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Biruni Vakıf Üniversitesi
608 Yakup Elveren ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Cerrahpaşa üniversitesi
609 Yakup Gültekin ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Beykent Üniversitesi
610 YAKUP YILDIRIM ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
611 yasemin arslan ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 istanbul YENİ YÜZYIL üniversitesi
612 YASEMİN BİLEN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
613 Yasemin Kübra Güven ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Medeniyet Üniversitesi Medeniyet Üniversitesi
614 YASEMİN RUHAT ÖZBEK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
615 YASİN  AKBİYİK ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
616 Yasin Emir Şimşek ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Medipol Üniversitesi
617 Yasin Kaya ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
618 YASİN MEMİ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
619 Yavuz Eren ÖZTUNCER ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniverstesi Cerrahpaşa
620 Yekta Yıldırmaz ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
621 Yunus Emre Başım ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
622 Yunus Emre Öztürk ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi
623 Yunus Öğüt ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Beykent Üniversitesi
624 YUNUS YARLIKAÇ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
625 YUSRA ALDAĞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
626 YUSUF  BAĞDAT ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
627 YUSUF BİLEN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
628 Yusuf Diyar YILDIZ ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
629 Yusuf Ede ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Avrupa meslek yüksekokulu
630 YUSUF İSHAK ALTUĞ ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Gelişim Üniversitesi İstanbul Gelişim Üniversitesi
631 Yusuf islam Boluk ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Sağlık bilimleri üniversitesi
632 Yusuf islam Çiçek ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Teknik Üniversitesi
633 Yusuf Karakuş ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 gelişim üniversitesi
634 Yusuf Kaya ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
635 Yusuf Koç ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi
636 YUSUF ORDU ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
637 Yusuf Sefa Poyraz ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
638 YUSUF SEVİL ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
639 YUSUF YAŞAR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
640 YUSUF ZİYA TAMER ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
641 ZAHİDE  ALKAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
642 Zahide Betül Saliu ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Üsküdar Üniversitesi
643 ZEHRA ACAR ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
644 ZEHRA KAHRAMAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
645 Zehra Kılıç ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
646 ZEKİNE GÜNAKIN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
647 ZELAL ÇAĞLA ÇALĞAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
648 Zeliha GÜNEŞ ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 istanbul biruni üniversitesi
649 ZELİHA TİLEKLİOĞLU ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
650 ZEYNEL  ÇİMEN  ESKİ 28 Ekim Pazartesi 08.00-13.00 EVRAK GETİRMEMİŞ-MÜLAKATA GELECEK
651 ZEYNEP AKBAŞ ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
652 Zeynep Dağtekin ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Boğaziçi Üniversitesi
653 ZEYNEP DEDE ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
654 zeynep derya bayıllı ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Haliç Üniversitesi haliç üniversitesi
655 ZEYNEP GÜRBÜZCAN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
656 zeynep karayılan ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Üniversitesi
657 ZEYNEP MERT ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
658 Zeynep Sena Güler ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 Marmara Üniversitesi
659 ZÜBEYİR AKGÜN ESKİ 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 DEĞERLENDİRME SONUCU - MÜLAKATA GELECEK
660 Zülal Karaman ADAY 28 Ekim Pazartesi 13.00-18.00 İstanbul Aydın Üniversitesi

Son Eklenenler