ANKARA İÇİN BURS MÜLAKAT TARİHLERİ AÇIKLANDI

Ankara’daki Üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için Mülakat Tarihleri aşağıda açıklanmıştır.

Ankara’daki burs mülakatları vakfımızın Ankara Şubesinde aşağıda belirtilen tarihlerde saat 9.00-17.00 arasında yapılacaktır. Toplam 4 gün mülakat yapılacak olup, İsim sırasında göre aşağıda yapılan randevu sıralamasındaki tarih ve saat aralığına riayet ederek mülakata geliniz. Yeni bursiyerlerimizin mülakata gelirken aşağıda yazılı olan evrakları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Eski Bursiyer öğrencilerimiz ise daha önce başarı belgelerini vakfımıza teslim etmemişlerse yanlarında başarı belgelerini bulundurmaları gerektedir.

Ankara Burs Mülakatları Vakfımızın Ankara Şubesinde (Altındağ Hamamönünde) Yapılacaktır. Yeni Başvuruda bulunan öğrencilerimiz Aşağıda yer alan evraklar ile beraber mülakata geleceklerdir.

Mülakat Yeri: Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi adresi: Sakarya Mah. Ev Kadını sok: No: 17 Altındağ Ankara Tel: 0506 103 5102 (Abdurrahman Uçar)

Mülakat Saati: 9.00-17.00

Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni başvuruda bulunmuş tüm öğrencilerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Yeni Bursiyer adaylarımızın aşağıda yer alan evrakları mülakat sırasında yanlarında getirmeleri ve mülakat komisyonuna vermeleri gerekmektedir.

1- Öğrenci belgesi

2-Transkript belgesi (üniversiteyi yeni kazananlar hariç)

3-ÖSYM sınav sonuç belgesi fotokopisi, (üniversiteyi yeni kazananlar)

4- Aile nüfus kayıt örneği,

5- Kardeş veya kardeşlerinizin öğrenci belgesi, (Dershaneye giden öğrenci içinde dershaneden belge alınacaktır.)

6- 1 Adet Fotoğraf(Mülakat sırasında fotoğraf vermeyenler getireceklerdir.)

7- Aşağıda, durumunuza uygun olan seçenekte istenilen belge; (Velisinin Gelir Durumunu Gösteren Belge)

a)Velisi SSK veya Emekli Sandığına kayıtlı çalışıyor veya emekli (Emekli Sandığı-SSK-Bağ-kur) ise velisinin maaş bordrosu,

b)Velisi Bağ-Kura kayıtlı esnaf olanlar velilerinin işyerinin 2015 yılına ait vergi levhası fotokopisi, Çiftçilik bağ-kuru olanlar çiftçilik belgesi fotokopisi,

c)Velisi yeşil kartlı(GSS-0) olanlar, velisinin yeşil kartının(GSS-0) fotoğraflı sayfa ve arka sayfanın fotokopisi, (sgk web adresinden de çıktı alınabilir)

d)Velisinin durumu yukarıdaki seçeneklerden hiçbirisine uymayanların, köyde oturuyorsa muhtarlıktan, ilçede oturuyorsa kaymakamlıktan, ilde oturuyorsa valilikten alacakları velisinin işsiz veya fakir olduğuna dair belge veya Gelir Testi Sonucu

Mülakat Takvimi

 

Sıra
No
Adı-Soyadı Okulu Fakülte Mülakat Tarihi Mülakat Saati
1 Abdulhalim Savaş Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
2 Abdulkadir Dağ Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
3 Abdulkadir Turan Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
4 Abdullah Uluçay Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
5 Abdullah Ünal Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
6 Abdulsamet Uyar Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
7 Abdulvahap Kutlu Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
8 Abdurrahman Derda Karaaslan Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
9 Abubekir Kılıç Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühenislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
10 Abuzer Ferit Aslan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
11 Ahmet Değirmendaş Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
12 Ahmet Mazhar Bilgin Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
13 Ahmet Polat Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
14 Ahmet Tunahan Güler Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veterinerlik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
15 Aleyna Yılmaz Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
16 Ali Berkay İzci Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
17 Arslan Oğuzhan Sal Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
18 Aslı Bozan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
19 Aslı Kızıl Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
20 Atiye Özbek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
21 Ayfer Doğan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
22 Aygül Akgün Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri 3.11.2019 13:00-17:00
23 Ayşe Akarslan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
24 Ayşe Gizem Avcı Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
25 Ayşe İzci Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
26 Ayşe Kaymak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
27 Ayşegül Gökdaş Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
28 Bayram Mayti Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
29 Behiye Nur Şahin Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
30 Berfin Çalğan Türk Hava Kurumu Üniversitesi Hava Ulaştırma Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
31 Berfin Doğan Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
32 Berfin Eken Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
33 Berfin Yavaş Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
34 Berivan Alpkıray Ankara Başkent Üniversite Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
35 Berkan Fırat Gazi Üniversitesi Gazi Teknik bilimler Meslek Yüksekokulu 2.11.2019 09:00-12:00
36 Betül Özışık Yıldırım Beyezıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
37 Betül Öznur Tepe Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
38 Beyzanur Çorman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
39 Buğra Berkay Sarısakal Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
40 Burak Pektaş Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
41 Buse Yolalan Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
42 Büşra Açar Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
43 Büşra Adalı Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
44 Büşra Güler Çankaya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
45 Büşra Özleyen Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
46 Büşra Şimşek Ankara Hacı Bayram Veli üniversitesi İktisad ve İdari Bilimler Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
47 Büşra Zeynep Çur Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
48 Cahit Küçük Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
49 Cansu Akkuş Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
50 Cansu Çetin Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
51 Cemre Kalaycı Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
52 Cerennur Doğan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
53 Ceyda Yayla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
54 Damla Yılmaz Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
55 Deniz Eroğlu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
56 Derya Çetin Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
57 Derya Kaya Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
58 Derya Keleş Ankara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu 3.11.2019 13:00-17:00
59 Didem Çiçek Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
60 Dilan Tokdaş Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
61 Dilek Şeker Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
62 Dinar Akel Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
63 Doğan Karakaya Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
64 Doğuş Doğan Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
65 Doğuyıldız İŞLER Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
66 Döndü Öztürk Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
67 Duygu Gönder Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
68 Ebrar İzgen Tekraş Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
69 Ebru Kübra Atlıhan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi  3.11.2019 13:00-17:00
70 Ecrin Kılınç Atılım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
71 Eda Altan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
72 Elif Begüm Baran Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
73 Elif Duygu Kaplan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
74 Elif Görücü Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
75 Elif Kahraman Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
76 Elif Nur Cam Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
77 Elif Tayyibe Polat Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
78 Emine Büşra Leba Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler 27.10.2019 11:00-12:30
79 Emine Işık Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
80 Emine Kaya Gazi Üniversitesi  Sağlık Hizmetleri MYO 3.11.2019 13:00-17:00
81 Emine Kılıç Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
82 Emre Gülburnu Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
83 Emrullah Çelik Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
84 Enes Doğan Gazi Üniversitesi Tusaş Kazan Meslek Yüksekokulu 2.11.2019 09:00-12:00
85 Enfal Yetiş Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
86 Engin Turan Gazi Üniversitesi Spor Bilimler 27.10.2019 09:00-10:30
87 Eray Yiğit Zeyrek Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
88 Eren İSPİR Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
89 Erkan ALAGÖZ Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
90 Ersin Özdemir Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
91 Esma Önül Başkent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
92 Esma Yakaryilmaz Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
93 Esra Aydın Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
94 Esra Hatice Yılmaz Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
95 Esra Nur İçaçan Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
96 Eylem Yıldırım Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
97 Eyüp Coşkun Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
98 Ezgi Solgun Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık bilimleri 3.11.2019 09:00-12:00
99 Faruk Korkmaz Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
100 Fatih Erdoğan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
101 Fatma Erdil Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu 3.11.2019 09:00-12:00
102 Fatma Yılmaz Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Hacı Bayram Veli İslami Araştırmalar Enstitüsü 3.11.2019 09:00-12:00
103 Ferhat Albayrak Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
104 Ferhat Doğan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
105 Ferhat Polat Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
106 Fetullah Polat Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
107 Fırat Deniz Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
108 Filiz Polat Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
109 Furkan Çetin Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
110 Furkan Han Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
111 Furkan Öztorun Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
112 Furkan Yıldırım Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
113 Furkan Yılmaz Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Hukuk fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
114 Gamze Arici Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
115 Gamze Çelik Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
116 Gamze Kaplan Hacettepe Üniversitesi İİBF 26.10.2019 13:00-17:00
117 Gülsüm Kutlu Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
118 Gülşen Eşkikara Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Adalet meslek Yüksekokulu 3.11.2019 13:00-17:00
119 Güner Aslan Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
120 Hacer Ayşenur Yaman Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
121 Haci Çelebigil Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
122 Hamza Şimşek Hacettepe Üniversitesi  Sağlık Hizmetleri M.Y.O. 2.11.2019 13:00-17:00
123 Hasan Demir Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
124 Hatice ACAR Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hemşirelik Yüksekokulu 3.11.2019 09:00-12:00
125 Hatice Ay Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
126 Hatice Kaya Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
127 Hatice Porsuk Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
128 Havva Nur Sari Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
129 Hıdır Gazi Özcan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
130 Hicret Ünlü Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2.11.2019 13:00-17:00
131 Hurican Yılmaz Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
132 Hüseyin Koca Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
133 İbrahim Ethem Coşkun Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
134 İbrahim Halil Akbaş Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
135 ilkay Ergen Ankara Hacı Bayramı Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
136 İlknur Yoldaş Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
137 İpek Düz Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
138 İsmail Ünsal Yılmaz Hacettepe Üniversitesi Elektrik 2.11.2019 09:00-12:00
139 İsmail Ünsal Yılmaz Hacettepe Üniversitesi Elektrik Elektronik 2.11.2019 13:00-17:00
140 İsmail Yıldırım Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
141 İsmet Gülünç Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
142 İzzet Çok Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
143 Kemal Kubilay Yılmaz Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
144 Kerem Bilgin Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
145 Leylanur Dündar Gazi Üniversitesi Sağlık hizmetleri MYO 26.10.2019 13:00-17:00
146 Mahmut Gazi Canlı Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
147 Mahmut Güzel Yıldırım Beyazıt İnsan ve Toplum Bilimleri 26.10.2019 09:00-12:00
148 Mahmut Nazlı Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
149 Makbule Bozkurt Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
150 Makbule Doğru Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
151 Medine Yeşilkaya Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu 3.11.2019 09:00-12:00
152 Mehmet Ali Eryalçın Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
153 Mehmet Can Aslangiray Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
154 Mehmet Ekici Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
155 Mehmet Erol Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
156 Mehmet Furkan Atıcı Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
157 Mehmet GÜN Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
158 Mehmet Onur Özateş Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
159 Mehmet Sait Perihan Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
160 Mehmet Şahin Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
161 Mehmet Uzun Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
162 Meliha Nur Gediklioğlu Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
163 Melik Ahmet Akçınar Ankara Üniversitesi  Hukuk Fakültesi  27.10.2019 09:00-10:30
164 Meltem Demirel Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
165 Merve Çevik Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
166 Merve İrem Uluçay Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
167 Merve Karakuş Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
168 Merve Nur Fırat Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
169 Merve Rençber Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
170 Merve Topbaş Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
171 Merve Yavuz Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
172 Meryem Tosun Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
173 Muhammed Burak Güler Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
174 Muhammed Gaffari Menteş Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
175 Muhammed Mustafa Güler Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
176 Muhammed salih Tekin Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
177 Muhammed Talha Durmuş Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
178 Muhammed Yürek Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
179 Muhammet Barış Erdemirci Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk 2.11.2019 09:00-12:00
180 Muhammet Fatih Güven Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
181 Muhammet Fatih Yalın Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
182 Muhammet Rıdvan Akkuş Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
183 Muhammet Sefa Karataş Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
184 Murat Akgün Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
185 Murat Turan Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi 27.10.2019 09:00-10:30
186 Musa Canpolat Aankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
187 Musa Kubiay Kınacı Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
188 Mustafa Atmış Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
189 Mustafa Erdoğan  Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
190 Mustafa Kemal Kara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
191 Mustafa Mayti Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
192 Mustafa Pamuk Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
193 Mustafa Polat Gazi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2.11.2019 09:00-12:00
194 Mustafa Temmuz Sayın Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
195 Mustafa Tuncer Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
196 Mücahit Etker Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
197 Nisa Kardaş Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
198 Nuran Dağ Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
199 Nuran Han Hacettepe üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO 3.11.2019 09:00-12:00
200 Nuray Aslan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
201 Nurcan Ekinci Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
202 Nurullah Aydın Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
203 Oğuzhan Şafak Kınacı Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
204 Okan Ertaş Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
205 Onur Doğan Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
206 Onur Emre Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
207 Osman Dikici Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
208 Osman Koca Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
209 Ömer Faruk Bağcı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
210 Ömer Faruk Balıcak Gazi Üniversitesi Tusaş Kazan MYO 27.10.2019 09:00-10:30
211 Ömer Perçin Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
212 Öryan Karakaş Hacettepe Üniversitesi fakülte 2.11.2019 13:00-17:00
213 Öyküm Gökdemir TED Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
214 Özge Gürses Hacettepe üniversitesi Hemşirelik Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
215 Özge Karaciyan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
216 Özlem Kaygusuz Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
217 Özlem Öztekin Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler  Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
218 Özlem Yerlikaya Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
219 Pınar Göçen Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
220 Recep Hamurcu Yıldırım Beyezıt Üniversitesi  Mühendislik Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
221 Recep Kavlak Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2.11.2019 09:00-12:00
222 Remziye Salduz Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
223 Rozerin Yurtsever Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
224 Rukiye Selvitopu Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
225 Saadet Ebrar Bulut Hacettepe Üniversitesi Hukuk 26.10.2019 13:00-17:00
226 Sadık Can Boğa Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
227 Safiyye Şimşek Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Siyasal Bilimler 26.10.2019 13:00-17:00
228 Salih Ay Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
229 Samet Karadağ Sağlık Bilimleri Üniverstesi Gülhane SMYO 2.11.2019 09:00-12:00
230 Sara Kızıldağ Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
231 Seda Çetin Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
232 Seda Nur Çetinkaya Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mimarlık fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
233 Seda Yağmur Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
234 Selva Mermer Ankara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu 3.11.2019 13:00-17:00
235 Sema Nur Şahin Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
236 Semiha Büyük Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
237 Servet Alan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
238 Sevcan Tak  Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakultesi 26.10.2019 13:00-17:00
239 Sevda Keski Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
240 Sevda Temir Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
241 Sevgi Beyazkaya Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
242 Sevgi Nur Geliç Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
243 Sevilay Günay Sapdüzen Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 27.10.2019 11:00-12:30
244 Seyfullah Karadoğan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
245 Sibel Aslan Ankara Üniversitsi Sağlık Hizmetleri MYO 26.10.2019 13:00-17:00
246 Sibel Deniz Ankara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu 26.10.2019 13:00-17:00
247 Sibel Ertaş Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
248 Sinem Altuntaş Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
249 Sinem Arslantaş Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
250 Songül Ede Türk Hava Kurumu Üniversitesi Ankara Havacılık  Meslek Yüksekokulu 3.11.2019 09:00-12:00
251 Songül Özgür Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
252 Suzan Daysal Ankara Üniversitesi Eğitim bilimleri fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
253 Sümeyya Bektaş Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
254 Sümeyye Esma Çelik Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler 26.10.2019 13:00-17:00
255 Sümeyye Koç Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
256 Sümeyye Yaba Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
257 Şeval İşlek Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO 3.11.2019 13:00-17:00
258 Şevval Ilgın Korkmaz Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
259 Şeyda Yayla Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
260 Şeyma Güler Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş Hekimliği 27.10.2019 11:00-12:30
261 Şeymanur Tepe Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
262 Taha Tan Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
263 Tuğbanur Polat Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
264 Tuğçe Akgün Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
265 Tuğçe İrem Meriç Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
266 Tuğçe Tosun Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
267 Tuğçe Tuğtekin Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
268 Tuğçe Yıldız Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
269 Türkan Türkeri Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
270 Umut Ulu Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
271 Ümit Cintosun Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
272 Yakup Yılmaz Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
273 Yarkın Ekin Yılmaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
274 Yasemin Sarıkaya Gazi Üniversitesi Gazi üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
275 Yasin Koparal Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
276 Yavuz Selim Yalçın Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO 2.11.2019 13:00-17:00
277 Yeliz SUÇAĞI Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu 3.11.2019 09:00-12:00
278 Yeşim Geçen Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
279 Yeter Özturan Ankara Üniversitesi  Veteriner Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
280 Yunus Emre Polat Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
281 Yusuf Baran Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
282 Yusuf Çelik Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
283 Yusuf Keskin Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
284 Yusuf Talha Korkmaz Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 26.10.2019 09:00-12:00
285 Yusuf Tandoğan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi 2.11.2019 09:00-12:00
286 Yusuf Tekbaş Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00
287 Zelal İlhan Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
288 Zeliha Şimşek Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
289 Zeriban Yıldırım Atılım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
290 Zeynep Güler Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.11.2019 13:00-17:00
291 Zeynep Karataş Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
292 Zeynep Sude Bozan Gülhane Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3.11.2019 09:00-12:00
293 Ziya Mihnet Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2.11.2019 13:00-17:00
294 Zöhre Zengin Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 26.10.2019 13:00-17:00
295 Zülfikar Ertürk Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2.11.2019 13:00-17:00

 

Resim Galeri

Son Eklenenler