ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ “REKORLA” SONA ERDİ

...ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ “REKORLA” SONA ERDİ
Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu tarafından ikincisi düzenlenen “Adıyaman Tanıtım Günleri,” büyük bir coşkuyla sona erdi. 
21 Kasım’da başlayan etkinlik, dolu dolu geçen 4 günün ardından sona erdi.
Etkinlikte ziyaretçi rekoru da yaşandı. Dört günde Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliklerini 4  günde 1 milyondan fazla kişi ziyaret etti.
Kadim medeniyetlere ev sahipliği yağmış Adıyaman ve ilçeleri, tüm tarihi ve kültürel güzellikleri ile adeta İstanbul’a taşındı. 
24 Kasım Pazar gününe kadar devam eden Adıyaman Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Adıyaman Harfane Ekibi ve yerel sanatçıları tarafından muhteşem konserler verildi, halkoyunları tarafından unutulmaz gösteriler sunuldu. 
Etkinlerde Adıyamanlılar Vakfı standı da ziyaretçi akınına uğradı. TBMM Başkanı Mustafa Şentop başta olmak üzere çok sayıda milletvekili, belediye başkanı, siyasetçi, iş adamı, bürokrat, gazeteci ve vatandaş vakıf standını ziyaret etti. 
Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, Mütevelli Heyeti Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Komisyon Başkanları tarafından ağırlanan ziyaretçilere görevli bursiyerler tarafından Adıyaman’a ait yöresel tatlar ikram edildi.
Adıyamanlılar Vakfı standı görsel zenginliği ile de dikkat çekti. Vakıf standından ziyaretçilere Adıyaman’ı anlatan tanıtım broşürleri, Adıyamanlılar Vakfı Dergisi ve yöresel ürünler dağıtıldı.

Son Eklenenler