ANKARADA OKUYAN ÖĞRENCİLERİN BURS BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

İstanbul'daki Üniversitelerde okuyan öğrencilerin burs başvuru sonuçları açıklandı.

S.N Adı Soyadı Üniversite Fakülte
1 Abdulhalim Savaş Ankara Hukuk
2 Abdulkadir Dağ Ankara Hukuk
3 Abdulkadir Turan Gazi Mühendislik
4 Abdullah Ünal Gazi Eğitim Bilimleri
5 Abdulmelik Elmas Gazi Mühendislik
6 Abdulsamet Uyar Gazi Sağlık Bilimleri
7 Abdulvahap Kutlu Gazi Gazi Eğitim
8 Abdurrahman Derda Karaaslan Gazi Mühendislik
9 Abuzer Aydın Sağlık Bilimleri Hemşirelik Yüksekokulu
10 Ahmet Değirmendaş Gazi Teknoloji Fakültesi
11 Ahmet Polat Gazi Spor Bilimleri Fakültesi
12 Atiye Özbek Hacettepe Tıp
13 Ayşe Gizem Avcı Ankara Eczacılık
14 Ayşe İzci Gazi Gazi Eğitim
15 Ayşe Kaymak Ankara Sağlık Bilimleri
16 Ayşegül Gökdaş Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
17 Berfin Eken Gazi Eczacılık
18 Berfin Yavaş Gazi Eczacılık
19 Berivan Alpkıray Başkent Sağlık Bilimleri
20 Berkan Fırat Gazi Teknik B. MYO
21 Betül Özışık Yıldırım Beyazıt Tıp
22 Beyzanur Çorman Gazi Tıp
23 Buse Yolalan Ankara Sağlık Bilimleri
24 Büşra Açar Ankara Hukuk
25 Büşra Adalı Hacettepe Sağlık Bilimleri
26 Cansu Akkuş Hacettepe Hemşirelik
27 Cansu Çetin Ankara Hemşirelik
28 Ceyda Yayla Sağlık Bilimleri Tıp
29 Ceylan Ocak Gazi Sağlık Bilimleri
30 Derya Kaya Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
31 Dilan Demir Sağlık Bilimleri Çocuk Gelişimi
32 Dilan Tokdaş Hacettepe Eczacılık
33 Dilek Şeker Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
34 Doğuş Doğan Gazi İİBF
35 Doğuyıldız İşler Ankara Eczacılık
36 Ebubekir Yılan Hacı Bayram Veli Hukuk
37 Ecrin Kılınç Atılım Mühendislik
38 Elif Berfin Şahin Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
39 Elif Görücü Ankara Mühendislik
40 Emine Işık Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
41 Emine Kılıç Yıldırım Beyazıt Tıp
42 Enfal Yetiş Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
43 Erkan Alagöz Gazi Diş Hekimliği
44 Erkan Çekici Ankara Hukuk
45 Ersin Özdemir Gazi Sağlık Bilimleri
46 Esma Önül Başkent Fen-Edebiyat
47 Esma Yakaryilmaz Ankara Sağlık Bilimleri
48 Fatih Erdoğan Yıldırım Beyazıt İnsan ve Toplum Bilimleri
49 Fatma Erdil Sağlık Bilimleri Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
50 Ferhat Albayrak Ankara DTCF
51 Ferhat Polat Ankara Mühendislik
52 Fırat Deniz Gazi Sağlık Bilimleri
53 Filiz Polat Ankara Sağlık Bilimleri
54 Furkan Çetin Hacettepe Sağlık Bilimleri
55 Furkan Han Hacettepe Sağlık Bilimleri
56 Furkan Yılmaz Yıldırım Beyazıt Siyasal Bilgiler Fakültesi
57 Gülsüm Kutlu Ankara Sağlık Bilimleri
58 Güner Aslan Hacettepe Eğitim Bilimleri
59 Hakan Yerlikaya Sağlık Bilimleri Sağlık
60 Hamza Şimşek Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
61 Hasan Demir Ankara İlahiyat Fakültesi
62 Hatice Ay Ankara Eğitim Bilimleri
63 Hatice İnal Yıldırım Beyazıt İslami İlimler
64 Hatice Kaya Ankara Sağlık Bilimleri
65 Hatice Uygun Sağlık Bilimleri Sağlık Bilimleri
66 Havva nur Sari Ankara Hukuk
67 İbrahim Ethem Coşkun Hacı Bayram Veli Hukuk
68 İbrahim Halil Akbaş Gazi Sağlık Bilimleri
69 İlkay Ergen Hacı Bayram Veli Hukuk
70 İlknur Yoldaş Ankara Ziraat Fakültesi
71 İsmail Ünsal Yılmaz Hacettepe Elektrik
72 Mehmet Can Aslangiray Hacettepe Sağlık Bilimleri
73 Mehmet Erol Ankara Diş Hekimliği
74 Mehmet Furkan Atıcı Gazi Teknoloji Fakültesi
75 Mehmet Şahin Ankara Eğitim Bilimleri
76 Mehmet Uzun Ankara Eğitim Bilimleri
77 Melik Ahmet Akçınar Ankara Hukuk
78 Merve Çevik Ankara Eczacılık
79 Merve İrem Uluçay Ankara Hukuk
80 Merve Karakuş Hacettepe Eczacılık
81 Merve Nur Fırat Gazi Diş Hekimliği
82 Merve Rençber Yıldırım Beyazıt Tıp
83 Merve Topbaş Yıldırım Beyazıt Tıp
84 Meryem Tosun Hacettepe Eğitim Bilimleri
85 Muhammet Barış Erdemirci Hacı Bayram Veli Hukuk
86 Muhammet Enes Avcı Ankara İlahiyat Fakültesi
87 Muhammet Fatih Güven Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
88 Muhammet Polat Hacı Bayram Veli Hukuk
89 Muhammet Sefa Karataş Hacettepe Sağlık Bilimleri
90 Muhammet Ümit Yüksel Hacettepe Eczacılık
91 Murat Akgün Ankara Fen Fakültesi
92 Musa Canpolat Hacı Bayram Veli İİBF
93 Musa Kubiay Kınacı Hacettepe Hukuk
94 Mustafa Atmış Gazi Tıp
95 Mustafa Erdoğan Hacı Bayram Veli Hukuk
96 Mustafa Pamuk Hacettepe İİBF
97 Mustafa Polat Gazi Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
98 Mustafa Temmuz Sayın ODTÜ Mühendislik
99 Mücahit Etker Hacettepe Sağlık Bilimleri
100 Nazife Koyuncu Ankara Hukuk
101 Nuran Han Hacettepe Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
102 Nuray Aslan Ankara Hukuk
103 Nurcan Ekinci Hacettepe Sağlık Bilimleri
104 Nurullah Aydın Ankara Mühendislik
105 Onur Doğan Gazi Sağlık Bilimleri
106 Osman Dikici Hacettepe Mühendislik
107 Osman Koca Hacettepe Eğitim Bilimleri
108 Özge Gürses Hacettepe Hemşirelik
109 Özge Karaciyan Sağlık Bilimleri Eczacılık
110 Özlem Kaygusuz Hacettepe Sağlık Bilimleri
111 Pınar Göçen Ankara Eczacılık
112 Ramazan Açıkgöz Yıldırım Beyazıt Tıp
113 Recep Hamurcu Yıldırım Beyazıt Mühendislik ve Doğa Bilimleri
114 Rukiye Selvitopu Gazi Gazi Eğitim
115 Saadet Ebrar Bulut Hacettepe Hukuk
116 Safiyye Şimşek Sosyal Bilimler Siyasal Bilimler
117 Salih Ay Sağlık Bilimleri Tıp
118 Sara Kızıldağ Hacettepe Sağlık Bilimleri
119 Seda Çetin Hacettepe Sağlık Bilimleri
120 Seda Yağmur Gazi Sağlık Bilimleri
121 Sema Nur Şahin Gazi Tıp
122 Servet Alan Ankara Hukuk
123 Sevda Temir Hacettepe Eğitim Bilimleri
124 Sevgi Nur Geliç Gazi Diş Hekimliği
125 Sevilay Günay Sapdüzen Gazi Eczacılık
126 Seyfullah Karadoğan Gazi Tıp
127 Sibel Ertaş Ankara Eczacılık
128 Sinem Arslantaş Hacettepe Hemşirelik
129 Suzan Daysal Ankara Eğitim Bilimleri
130 Sümeyya Bektaş Ankara Mühendislik
131 Sümeyye Esma Çelik Yıldırım Beyazıt İslami İlimler
132 Şeval İşlek Sağlık Bilimleri Sağlık Hizmetleri M.Y.O.
133 Şeyma Güler Yıldırım Beyazıt Diş Hekimliği
134 Şeyma Toprak Ankara Hukuk
135 Şule Doğan Hacettepe Sağlık M.Y.O.
136 Taha Tan Sağlık Bilimleri Tıp
137 Tuğbanur Polat Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi
138 Tuğçe Tosun Yıldırım Beyazıt Sağlık Bilimleri
139 Yasemin Sarıkaya Gazi Eczacılık
140 Yeliz Suçağı Ankara Hukuk Fakültesi ADMYO
141 Yunus Emre Polat Sağlık Bilimleri Tıp
142 Yusuf Çelik Hacettepe Eğitim Bilimleri
143 Yusuf Keskin Ankara Eczacılık
144 Yusuf Talha Korkmaz Gazi Tıp
145 Yusuf Tekbaş Gazi İİBF
146 Zeliha Şimşek Ankara Sağlık Bilimleri
147 Zeriban Yıldırım Atılım Sağlık Bilimleri
148 Zeynep Karataş Ankara Ziraat Fakültesi
149 Zeynep sude Bozan Sağlık Bilimleri Sağlık Bilimleri
150 Zöhre Zengin Gazi Eczacılık
151 Zülfikar Ertürk Ankara Veteriner Fakültesi
152 Emrullah Çelik ODTÜ Mühendislik

Son Eklenenler