Vakfımız ve Adıyaman Belediyesi El Ele Verdi… YETİM VE ÖKSÜZLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

...

Vakfımız ve Adıyaman Belediyesi  El Ele Verdi…
YETİM VE ÖKSÜZLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

Vakfımızın ve Adıyaman Belediyesi'nin işbirliği ile   513 yetim ve öksüz çocuğa giyim yardımında bulunuldu.
Sosyal sorumluluk projelerinde hep en önde yer alan vakfımız bu kez de yetim ve öksüz çocuklar için kolları sıvadı.
Vakfımızın ve Adıyaman Belediyesi'nin gerçekleştirdiği kampanya ile İstanbul’daki işadamları tarafından gönderilen kıyafetleri Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki yurtlarda kalan 513 çocuğa ulaştırıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Sevgi Evleri’nde gerçekleştirilen törenle çocuklara dağıtılan kıyafetlerin dağıtım törenine katılan Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Yönetim kurulu üyemiz olan Ramazan Oruç “Yetim ve öksüzler bir şehrin bereket ve dua kapısıdır. Bu bilinçle hareket ederek, merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfı’yla ortak bir çalışma yürüterek, iş adamlarımızın destekleriyle ilimizdeki öksüz ve yetimlere yönelik anlamlı bir kampanyaya imza atıldı. Bu işadamlarımızın destekleriyle toplanan kıyafetler bugün Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesindeki 513 çocuğumuza dağıtıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik, yapılan yardımlardan dolayı Adıyaman Belediyesine, Adıyamanlılar Vakfı’na ve işadamlarına teşekkür etti.
Konuşmaların ardından gönderilen kıyafetler çocuklara dağıtıldı.

Son Eklenenler