ADIYAMANLILAR VAKFI 150 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI YAPTI

İnsana ve insanlığa hizmet etmeyi ilke edinen Adıyamanlılar Vakfı bu kez yeni yılda okulların açılmasıyla birlikte Hanımlar Komisyonu öncülüğünde 150 muhtaç öğrenciye okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunarak yardım serüvenini sürdürdü.

Adıyamanlılar Vakfı Hanımlar Komisyonu tarafından Vakıf binasında düzenlenen okul çantası ve kırtasiye yardımı törenine Vakıf Başkanı Ömer Özkartal, Vakfın Onursal Başkanı Nevzat Bayhan, Başkan Vekili Mustafa Karlı, Vakfın Yönetim Kurulu Üyelerinden Yusuf Tosun, Cuma Durak, Memet Yalçın ve bazı komisyon başkanları da hazır bulundu.

Kırtasiye yardımı öncesinde bir konuşma yaparak yapılan yardımlarla ilgili bilgi veren Adıyamanlılar Vakfı Hanımlar Komisyonu Başkanı Hülya Göksu, 2011-2012 Eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte yoksul ve yardıma muhtaç olan 150 öğrenciye okul çantası başta olmak üzere çeşitli kırtasiye malzemesi dağıttıklarını ve bu hayır kervanına katkısı olan başta Taha Tekstil yöneticilerine ve Meyden Kırtasiye Sahibi Abdulgani Tekin’ beye teşekkür etti.

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal ise, kırtasiye yardımına almaya gelen öğrencilerle tek tek ilgilenerek, yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi. Özkartal, duyarlılığından dolayı Hanımlar Komisyonu Başkanı Hülya Göksu ve bütün üyelere teşekkür etti.    

 

Resim Galeri

Son Eklenenler