ADIYAMANLILAR VAKFI 525 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

  Yardımlaşma ve dayanışma mekanizmasına büyük önem vermekle bilinen Adıyamanlılar Vakfı fakir ailelerinden oluşan 525 çocuğa giyim yardımında bulunarak çocukların yüzünü güldürdü.


   Bünyesine kurduğu komisyonlardan sonra her komisyon’un kendi alanında yaptığı çalışmalarla hizmet alanlarını geniş tutan Adıyamanlılar Vakfı, bunun en bariz örneğini hanımlar komisyonu tarafından son olarak fakir ailelerinden oluşan 526 çocuğa giyim yardımında bulunarak gösterdi.


    Vakıf merkezinde düzenlenen yardım törenine çocukların giyim eşyasını Adıyamanlılar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Gözgü ile birlikte veren Hanımlar Komisyonu Başkanı Hülya Göksu, Vakıf bünyesinde ilk kez bu kadar geniş çaplı giyim yardımında bulunduklarını söyledi.


    Hülya Göksu, “Hanımlar Komisyonda görev alan Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte hazırladığımız yardım listesinde yer alan çocuklar başta  vakıf binamızın bulunduğu  Bağcılar ilçesi olmak üzere, G. Osmanpaşa, Esenler, S.Çiftliği, Halkalı ve birçok semtte ikamet eden vatandaşlar yer almaktadır. Hazırladığımız listede Adıyamanlı olsun veya olmasın muhtaç olan yoksul ailelerin çocuklarına giyim yardımında bulunduk. Düzenlediğimiz bu giyim yardımıyla ilgili bize destek veren Bağcılar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Sinem Fırat hanımefendiye ve Taha Tekstil Yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  

Son Eklenenler