BAYHAN, VAKFIMIZIN KAPISI 24 SAAT AÇIK OLACAK

  Nisan ayı genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısında hemşehrilerine seslenen Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Nevzat Bayhan, bundan böyle vakfımızın kapısını 24 saat süre ile halka açık tutacağını söyledi.

   Vakıf Yöneticilerin, İşadamların, Sanatçıların, Basın mensupların, Dernek Başkanların katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Nevzat Bayhan, İstanbul’daki Adıyamanlıların her zaman olduğu gibi bundan sonrada birbirlerine sahip çıkmasını istedi. Acılarımızın ve sevinçlerimizin paylaşıldığı bu güzel mekânı siz değerli Adıyamanlı hemşehrilerimiz için inşa ettiklerini belirten başkan Bayhan, “En büyük amacımız vakfımızın kapısını 24 saat süre ile sizlere açık tutmaktır. Burada hepimiz birbirimize sahip çıkacağız. Önemli olan zor günde birbirimize sahip çıkmaktır. “Dost zor günde belli olur” diye bir söz var. Bu sözün hepimiz için geçerli olduğunu unutmamamız lazım.

   Bu aynalaşan dünyada birbirimizi farklı kılan tek şey farklı değerlerimizdir. Bugüne kadar omuz omuza vererek hep birlikte güzel şeyler başardığına inanıyorum. Bundan sonrada güçlü omuzlarımızla kaldıramayacağımız yük yoktur. Yorulmadan ve terlemeden geleceğe adım atılmaz. Burada bir bayrak yarışı vardır. Bu bayrak yarışında kim bayrağı en önde taşırsa o alkışlanır. İyi’ye ve güzel’e gittiğimiz bu yolda hep birlikte geleceğe yeni adımlar atarak mücadelemizi sürdürmeye devem edeceğini” söyledi.

    Toplantının akışı içerisinde yeni kurulan Adıyaman Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de sahneye çağırılarak kendini tanıttılar. Genç işadamları, büyüklerinden aldıkları bayrağı en iyi şekilde taşıyacağının sözünü vererek, bu konuda kararlı olduklarını söylediler.

Son Eklenenler