Vakfımızdan Emniyet Müdürü Salmaner'e Ziyaret

Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi, Adıyaman Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Fikret Salmaner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adıyaman eski Emniyet Müdürü Mehmet Bilici’nin emekli olmasıyla boşalan koltuğa geçtiğimiz günlerde çıkan son kararname ile atanan Fikret Salmaner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube yönetimi, yeni Emniyet Müdürüne başarı diledi.

Ziyarete Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Murat Demirkol, Başkan Yardımcısı Mustafa Akbaş, Kurulu Üyelerinden Hakan Özöncel, İlhan Dursun, Mesut Dağeri, Mehmet Akgün, Rüştü Bereket, Yaşar Bayram, Bülent Güleş, Halil Armağan, Erkan Erkurt ve Sıdık Şahin katıldı.

Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Murat Demirkol ziyarette yaptığı konuşmada, “Adıyamanlılar Vakfı olarak, huzuru, barışı, kardeşliği ve bunun devamını önemsediğimizi belirtmek istiyoruz. Adıyaman’ımız bu noktada güzel bir yerde. Bu güzel ilimizin, bu güzel insanların, örf ve adetlerini daha huzurlu bir şekilde sürdürmeleri için hepimize çeşitli görevler düşüyor. Sayın müdürümüzün de geçmişten gelen bir tecrübesinin olduğunu bildiğimiz için Adıyaman ile ilgili çok önemli işler yapacağına inanıyoruz” dedi.

Adıyaman Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Şubesi başkanına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Adıyaman bir huzur şehridir. Şehrimize huzur katmak bizim öncelikli gayemizdir. Önceden de meslektaşlarımızın yapmış olduğu çalışmaların devamını sağlayacağız. İşimizi yaparken eksiğimiz olabilir, yanlışımız olabilir, gördüklerinizi bize söylerseniz hizmetimizin kalitesini arttırmak bizim birinci önceliğimiz olur. Adıyaman’da göreve başlamanın bahtiyarlığı içindeyim. Yoğun ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Zeynal BOZ / ADIYAMAN

 

Resim Galeri

Son Eklenenler