BURS MÜLAKAT TARİHLERİ AÇIKLANDI

İstanbul İçin Mülakat Tarihleri:

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan ve vakfımızın web sayfasından burs başvurusunda bulunan öğrenciler aşağıdaki takvime göre mülakata geleceklerdir.

Eski bursiyerlerimizden mülakata gelmesi gerekenlere sms atılacak olup listesi 30 Ekim Çarşamba günü sitede yayınlanacaktır. Geçen sene vakfımızdan burs alan öğrenciler eski bursiyerlerimizdir. Eski bursiyerlerimiz daha önce burs başvuru formu ile Başarı Durumunu Gösteren Belgeyi  (Transkript veya hazırlık sınıfını geçtiğini gösteren belge) vakfımıza teslim ettikleri için yanlarında bir belge bulundurmalarına gerek yoktur. Ama vakfımıza teslim ettikleri formları fotoğraflı değilse mülakata gelirken bir adet fotoğraf bulundurması gerekmektedir.

Yeni burs başvurusunda bulunanlar için ayrı ayrı 4 mülakat günü belirlenmiştir. Mecburi sebeplerden dolayı aşağıda belirtilen takvimde mülakata gelemeyeceklerin vakfımızı arayarak bilgi vermeleri ve mülakat gününü değiştirmeleri gerekmektedir. Mülakata Gelen yeni burs başvurusunda bulunmuş öğrencinin yanında web sayfasından yapılan burs başvurusunun imzalanmış çıktısı ile bir adet fotoğraf bulundurması gerekmektedir. Burs sonuçları açıklandıktan sonra, istenen burs evrakları vakfımıza teslim edilecektir.

Mülakat Yeri: Adıyamanlılar Vakfı, Göztepe Mahallesi Mahmut Bey Yolu Orhangazi Cad. No:16 BAĞCILAR/İSTANBUL (Ulaşım: Esenler-Başakşehir metrosu Mahmutbey istasyonu; Bakırköy-Göztepe Otobüsleri; Beyazıt Göztepe Otobüsleri)

Mülakat Saati: 8.30-18.00

 

Mülakat Takvimi

Eski Bursiyerler:

Eski bursiyerlerimizden mülakata gelmesi gerekenler; 02 Kasım 2013, Cumartesi

Eski bursiyerlerimizden mülakata gelmesi gerekenlere sms atılacak olup listesi 30 Ekim Çarşamba günü sitede yayınlanacaktır. Geçen sene vakfımızdan burs alan öğrenciler eski bursiyerlerimizdir.

 

Yeni Başvuranlar:

Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni başvuruda bulunmuş tüm öğrencilerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Bu öğrencilerimizin mülakata gelirken yanlarında web sayfasında doldurdukları başvuru formu ile bir fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

Soyadı A ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 02 Kasım 2013, Cumartesi

Soyadı B-C-Ç-D-E-F-G-Ğ-H ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 03 Kasım 2013, Pazar

 

Soyadı I-İ-J-K-L-M-N-O-Ö ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 09 Kasım 2013, Cumartesi

Soyadı P-R-S-Ş-T-U-Ü-V-Y-Z ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 10 Kasım 2013 Pazar

 

Adıyaman İçin Mülakat Tarihleri:

Adıyaman Üniversitesinde okuyan, Vakfımızın web sayfasından burs başvurusunda bulunan tüm öğrenciler (Eski bursiyerler dahil) aşağıdaki takvime göre mülakata geleceklerdir. Mecburi sebeplerden dolayı aşağıda belirtilen takvimde mülakata gelemeyeceklerin vakfımızı arayarak bilgi vermeleri ve mülakat gününü değiştirmeleri gerekmektedir.

Tüm eski bursiyerlerimizin mülakata gelmeleri mecburidir. Mülakata Gelen Eski bursiyerlerimiz daha önce burs başvuru formu ile Başarı Durumunu Gösteren Belgeyi  (transkript veya hazırlık sınıfını geçtiğini gösteren belge)  vakfımıza teslim ettikleri için yanlarında bir belge bulundurmalarına gerek yoktur. Ama vakfımıza teslim ettikleri formları fotoğraflı değilse mülakata gelirken bir adet fotoğraf bulundurması gerekmektedir. Başvuru formu ile transkriptini daha önce vakfımıza teslim etmemiş öğrencilerin bu iki belge ile mülakata gelmeleri gerekmektedir.

Yeni burs başvurusunda bulunanlar için ayrı ayrı 4 mülakat günü belirlenmiştir. Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni burs başvurusunda bulunan öğrencinin yanında web sayfasından yapılan burs başvurusunun imzalanmış çıktısı ile bir adet fotoğraf bulundurması gerekmektedir. Daha önce başvuru formu vakfımızın şubesine teslim edilmiş ise, öğrencinin başvuru formunu yanında getirmesine gerek yoktur.

Mülakat Yeri: Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi; Ali Paşa Mah. Atatürk Bulvarı. Akedaş Yanı. İş Bankası Bitişiği. Emirhan Apt. Kat:1

Mülakat Saati: 8.30-18.00

 

Mülakat Takvimi:

Eski Bursiyerler:

Eski bursiyerlerimizin tümü; 02 Kasım 2013, Cumartesi

Adıyaman Üniversitesinde okuyan tüm eski bursiyerlerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Geçen sene vakfımızdan burs alan öğrenciler eski bursiyerlerimizdir.

 

Yeni Başvuranlar:

Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni başvuruda bulunmuş tüm öğrencilerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Bu öğrencilerimizin mülakata gelirken yanlarında web sayfasında doldurdukları başvuru formu ile bir fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

Soyadı A ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 02 Kasım 2013, Cumartesi

Soyadı  B- C-Ç-D-E-F-G-Ğ-H ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 03 Kasım 2013, Pazar

 

Soyadı  I-İ-J-K- L-M-N-O-Ö ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 09 Kasım 2013, Cumartesi

Soyadı  P-R-S-Ş-T-U-Ü-V-Y-Z ile Başlayan Yeni Bursiyerlerimiz: 10 Kasım 2013 Pazar

 

 

 

 

 

 

Resim Galeri

Son Eklenenler