VAKFIMIZDAN İŞADAMLARINA NEZAKET ZİYARETİ

Adıyamanlılar Vakfı genel başkanı Ramazan Aksoy, beraberinde vakfın Onursal Başkanı Nevzat Bayhan, kurucu üyelerinden Mahmut Göksu, Ömer Özkartal, Yönetim kurulu üyelerinden Mehmet Yalçın, Cuma Durak ve Hasan Demir ile birlikte bazı Adıyamanlı iş adamlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

Her fırsatta Adıyamanlı işadamlarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyen ve bu yönde büyük bir fedakarlık örneğini sergileyen Adıyamanlılar vakfı yöneticileri bu kez OMS Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Özger, Tekstilci işadamı Mehmet Kocakaya, Otomotiv sektörün önemli isimlerinden Asım Karaer, Cuno Grup Yönetim Kurulu Başkanı Servet Samsama, Sabra Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yılmaz ve Tekstilci İşadamı Raşit Salık’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Konjoktürel açısından gerek güneydoğuda yaşanan terör olaylarından ve gerekse bölgedeki komşu ülkelerde yaşanan gelişmelerden dolayı bütün sektörlerde olduğu gibi tekstil sektöründe de % 50 olumsuz bir etki yaptığını belirten işadamları, en büyük umudunun 1 Kasım genel seçimde tek başına bir hükümetin işbaşına gelmesi ve var olan bu istikrarsızlığın bir an önce son bulması temennisinde bulundular.

Adıyamanlılar Vakfı genel başkanı Ramazan Aksoy ise, kendisinin de bir tekstilci olduğunu ve aynı sıkıntıyı kendilerinin de çektiğini ifade ederek, bu olumsuz havanın son bulması hepimizin en büyük arzusu olduğunu söyledi. Aksoy, özellikle komşu ülkelerimiz başta Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Irak, Suriye ve Lübnan da yaşanan istikrarsızlık ülkemizi olumsuz yönde etki yaptığı bir gerçektir. Her fırsatta maddi ve manevi yönden vakfımıza yönelik desteklerini esirgemeyen işadamı hemşerilerimizi yerinde ziyaret etmek ve onlarla gerek iş hayatı ve gerekse ülkemizin güncel konularla ilgili yaşanan gelişmeleri hakkında muhabbet etmeyi kendimize görev biliyoruz. Onların güçlü olması demek toplumun geneli güçlü olması demektir. Bu ana kadar vakfımıza özellikle eğitim alanında verdikleri desteklerinden ötürü müteşekkiriz” dedi.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

 

Resim Galeri

Son Eklenenler