Yeni Burs Başvurusunda Bulunan İstanbul'daki Öğrenciler İçin Mülakat Tarihleri

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan ve vakfımızın web sayfasından burs başvurusunda bulunan öğrenciler aşağıdaki takvime göre mülakata geleceklerdir.

Yeni burs başvurusunda bulunanlar için ayrı ayrı 4 mülakat günü belirlenmiştir. Mecburi sebeplerden dolayı aşağıda belirtilen takvimde mülakata gelemeyeceklerin vakfımızı arayarak bilgi vermeleri ve mülakat gününü değiştirmeleri gerekmektedir. Mülakata Gelen yeni burs başvurusunda bulunmuş öğrencinin yanında web sayfasından yapılan burs başvurusunun imzalanmış çıktısı ile bir adet fotoğraf bulundurması gerekmektedir. Burs sonuçları açıklandıktan sonra, istenen burs evrakları vakfımıza teslim edilecektir.

Mülakat Yeri: Adıyamanlılar Vakfı, Göztepe Mahallesi Mahmut Bey Yolu Orhangazi Cad. No:16 BAĞCILAR/İSTANBUL (Ulaşım: Aksaray-Esenler-Başakşehir metrosu Mahmutbey istasyonu; Bakırköy-Göztepe Otobüsleri; Beyazıt Göztepe Otobüsleri),

Mülakat Saati: 8.30-18.00

 

Mülakat Takvimi

İstanbul’daki Üniversitelerde okuyan ve vakfımızın web sayfasından burs başvurusunda bulunan öğrenciler aşağıdaki takvime göre mülakata geleceklerdir.

Geçen sene vakfımızdan burs almamış ve bu sene internet sitesinde burs başvurusunda bulunmuş tüm öğrencilerimiz yeni başvuru kategorisindedir. Yeni başvuruda bulunmuş tüm öğrencilerimizin mülakata gelmeleri gerekmektedir. Bu öğrencilerimizin mülakata gelirken yanlarında web sayfasında doldurdukları başvuru formu ile bir fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

Soyadı A ile Başlayan Yeni Bursiyer Adaylarımız: 17 Ekim 2015, Cumartesi

Soyadı B-C-Ç-D-E-F-G-Ğ-H ile Başlayan Bursiyer Adaylarımız: 18 Ekim 2015, Pazar

Soyadı I-İ-J-K-L-M-N-O-Ö ile Başlayan Yeni Bursiyer Adaylarımız: 24 Ekim 2015, Cumartesi

Soyadı P-R-S-Ş-T-U-Ü-V-Y-Z ile Başlayan Yeni Bursiyer Adaylarımız:  25 Ekim 2015, Pazar

Son Eklenenler