Etlik, Vakıf İşinde Samimiyet Çok Önemlidir

İstanbul ziyareti esnasında Adıyamanlılar Vakfını ziyaret eden Adıyaman İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erol Etlik, vakfın bu aşamaya gelmesindeki en önemli nedeni samimiyet ve ciddiyet olduğunu söyledi.

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, Başkan vekili Mustafa Karlı, Vakfın kurucu üyelerinden Ramazan Aksoy, Hüseyin Oral, Mehmet Kocakaya ve Spor Komisyonu Başkanı Nazif Demir tarafından karşılanan Adıyaman İl Emniyet Müdürü Erol Etlik, Adıyamanlılar vakfı bütün Adıyamanlıların saygınlığını kazandığını bunun en önemli nedeni ise çok canlı ve samimi işlerin yapılmasından kaynaklandığını söyledi.

Etlik, “Vakıfçılık her insanın işi değildir. Her türlü afetlere maruz kalsak bile hayır işleri hiçbir zaman kesintiye uğramaması lazım. Çünkü toplumun her zaman yardımlaşmaya ihtiyacı var. Adıyamanlılar Vakfının Adıyamanlılar arasında ciddi manada itibar kazandığını görüyoruz. Buda vakfın ne kadar canlı ve samimi olduğunu gösteriyor. Bundan da büyük bir mutluluk duyuyoruz” diyerek, Vakıf başkanı Ömer Özkartal’a ve bütün ekibine başarılar diledi.

Vakfı Başkanı Ömer Özkartal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Unutulmamalıdır ki, iyiliklerin ve güzelliklerin olduğu yerlerde kötülükler asla barınamaz. Vakfımızın Adıyamanlılar arasında büyük bir saygınlığa erişmesinin ise hiç kuşkusuz bundan başta bu yolda yolculuk yapan arkadaşlarım olmak üzere yönetimde olan veya olmayan bütün Adıyamanlıların büyük payı olduğunu” belirtti. Haber: Abdulkerim SONKAYA

 

Resim Galeri

Son Eklenenler