Vakıf Başkanımız, Vali Demirtaş İle Birlikte Başkan Topbaşı Ziyaret Etti

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, İstanbul ziyareti esnasında beraberinde Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ziyaret etti.

Zamanı ve imkânı el verdiği müddetçe İstanbul’daki Adıyamanlı sivil toplum kuruluşlarını ve iş adamlarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, İstanbul ziyareti esnasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy’un da hazır bulunduğu ziyaret, son derece samimi bir sohbet çerçevesinde gerçekleşti.

Ziyaretle ilgili memnuniyetini ifade eden İBB Başkanı Kadir Topbaş, “Daha evvel sahabeler diyarı ve medeniyetin beşiği olan Adıyaman ilimizi ziyaret ettiğimde oradaki insanların hayata güzel bakışı ile birlikte onların o samimi ve içten duyguları beni çok etkilemişti. Burada hayatımda unutamayacağım güzel anılar oldu. Huzur kenti olma özelliği ile birlikte gerek tarihî ve kültürel zenginliği gerekse sahabeler şehri olma özelliğini taşıyan bu kadim şehrin her türlü hizmete layık olduğuna inanıyorum. İleriki zamanda yine zamanımız el verdiği müddetçe bu güzelim şehrin insanlarını ve değerlerini görmek isterim” diyerek, Vali Demirtaş’a ve Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Aksoy’a ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

 

Resim Galeri

Son Eklenenler